Szwecja – Polska – Typy bukmacherskie 23 czerwca (środa)

Pewni awansu do fazy pucharowej mistrzostw Europy 2020 Szwedzi w najbliższą środę w ramach trzeciej kolejki podejmować będą reprezentację Polski. Transmisja w TVP 1 i TVP Sport. Zapraszam do analizy.

PSG - Monaco. Typy bukmacherskie (21 lutego, niedziela)
Typy Dnia – 23 czerwca (środa)

Szwecja vs Polska. Typ i Analiza

Mecz odbędzie się w Petersburgu, dokładnie na stadionie Gazprom Arena. O godzinie 18:00 czasu polskiego obie reprezentacje pojawią się na boisku. Jest to bardzo trudne spotkanie do wytypowania.

Biało-Czerwoni mają jeden punkt na koncie przez co zajmują ostatnie miejsce w grupie. Na szczęście mogą myśleć o fazie pucharowej, ale obowiązkowo muszą wygrać ze Szwecją. Czy taki scenariusz jest możliwy? wszystko zależy od postawy Naszych Orłów i determinacji Szwedów.

Szwecja sklasyfikowana jest na osiemnastym miejscu w rankingu FIFA. Większość spotkań w ostatnim czasie wygrała, ale w meczach towarzyskich czy eliminacjach MŚ nie miała wymagających przeciwników. Wygrała z Gruzą 1-0 i Kosowo 3-0.

Natomiast w pierwszym meczu Euro 2020 z Hiszpanią spisała się słabo. Szczęśliwie zremisowała 0-0 dlatego, że Hiszpanie zaprezentowali się poniżej oczekiwań swoich kibiców. W drugim meczu Szwedzi po bramce Forsberga wygrali ze Słowacją.

Polska zajmuje 21. miejsce w rankingu FIFA. W pierwszym meczu ze Słowacją podopieczni Paulo Sousy pozostawili po sobie bardzo złe wrażenie i zasłużenie przegrali 1-2.

Na szczęście po zremisowanym meczu z Hiszpanią 1-1 można powiedzieć, pojawiło się światełko w tunelu. Byliśmy lepszym zespołem, przede wszystkim lepiej zgranym i bardziej agresywnym co się opłaciło. Jeżeli podobnie wypadniemy na tle Szwecji, aczkolwiek liczę na więcej, to moim zdaniem wygramy.

Typ: 2

4.7 / 5. Ocen: 3

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Szwecja – Polska – Typy bukmacherskie 23 czerwca (środa) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie