analizy piłka nożna

Ekstraklasa: Warta Poznań – Pogoń Szczecin (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Warty Poznań podejmą zawodników Pogoni Szczecin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport oraz CANAL+ Sport 3. Zapraszamy na analizę!

Igrzyska Olimpijskie: Hiszpania – WKS (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach Igrzysk Olimpijskich piłkarze Hiszpanii podejmą zawodników z Wybrzeża Kości Słoniowej. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 10:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Konferencji – Kwalifikacje: Raków Częstochowa – Suduva (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Eliminacji do Ligi Konfederacji piłkarze Rakowa Częstochowa podejmą zawodników . Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Neftci Baku – Olympiakos (Typ i Analiza)

W środę w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów piłkarze Neftci Baku podejmą zawodników Olympiakosu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Superettan: Östers – Jonkopings (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek Superettan piłkarze Östers podejmą zawodników Jonkopings. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Piast Gliwice – Raków Częstochowa (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Ekstrasy piłkarze Piasta Gliwice podejmą zawodników Rakowa Częstochowa. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Spot oraz CANAL + Spot 3. Zapraszamy na analizę!

Liga Konferencji – Kwalifikacje: Pogoń Szczecin – Osijek (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Eliminacji do Ligi Konfederacji piłkarze Pogoni Szczecin podejmą zawodników Osijek. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Slovan Bratysława – Young Boys (Typ i Analiza)

W środę w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów piłkarze Slovanu Bratysława podejmą zawodników Young Boys. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Zapraszamy na analizę!
spot_img

Bukmacherzy online