analizy siatkówka

Igrzyska Olimpijskie: Brazylia – USA (Typ i Analiza)

W piątek w ramach Igrzysk Olimpijskich siatkarze z Brazylii zagrają z reprezentacją USA. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 4:05. Zapraszamy na analizę!

Igrzyska Olimpijskie: Japonia – Kanada (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach Igrzysk Olimpijskich siatkarze z Japonii zagrają z reprezentacją Kanady. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:40. Zapraszamy na analizę!

Igrzyska Olimpijskie: Włochy – Kanada (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach Igrzysk Olimpijskich siatkarze z Włoch zagrają z reprezentacją Kanady. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 02:00. Zapraszamy na analizę!

Igrzyska Olimpijskie: Polska – Iran (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach Igrzysk Olimpijskich siatkarze z Polski zagrają z reprezentacją Iranu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:40. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 1. Zapraszamy na analizę!

Pusliga: ZAKSA – Olsztyn (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek PlusLigi siatkarze ZAKSY podejmą zawodników z Olsztyna. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Transmisje meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

PlusLiga: GKS Katowice – Asseco Resovia (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek PlusLigi siatkarze GKS-u Katowice podejmą zawodników Asseco Ressovi. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów: ZAKSA – Kemerovo (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów siatkarze ZAKSY podejmą zawodników Kamerenova. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

PlusLiga: Asseco Resovia – MKS Będzin (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek PlusLigi siatkarze Asseco Resovii podejmą zawodników MKS-u Będzin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport.
spot_img

Bukmacherzy online