liga europy

Liga Europy: Barcelona – Eintracht Frankfurt (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Europy piłkarze Barcelony podejmą zawodników Eintrachtu Frankfurt. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

Liga Europy: Galatasaray – Barcelona (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Europy piłkarze Galatasaray podejmą zawodników Barcelony. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:45. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

Liga Europy: Atalanta – Bayer Leverkusen (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Europy piłkarze Atalanty podejmą zawodników Bayeru Leverkusen. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

Liga Europy: Rangers – Borussia Dortmund (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Europy piłkarze Rangers podejmą zawodników Borussii Dortmund. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

Liga Europy: Olympiakos – Atalanta (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Europy piłkarze Olympiakosu podejmą zawodników Atalanty. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:45. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

Liga Europy: Sevilla- Dinamo Zagrzeb (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Europy piłkarze Sevilli podejmą zawodników Dinama Zagrzeb. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

Legia – Spartak typy bukmacherskie (Liga Europy). 09.12.21

Mecz Legia Warszawa - Spartak Moskwa będzie dla polskich kibiców jednym z najciekawszych spotkań ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Europy. Jakie typy bukmacherskie są popularne na ten pojedynek? Być albo nie być dla Legii W...

PSV – Sociedad (Liga Europy) typy na mecz. Co grać?

PSV - Sociedad to jedno z ciekawiej zapowiadających się meczów Ligi Europy w dniu 16 września 2021. Co zagrać? Typy bukmacherskie na mecz i kursy - zobacz! Pewniaki na Ligę Europy Zespół PSV od...
spot_img

Bukmacherzy online