liga narodów

Liga Narodów: Niemcy – Włochy (Typy i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Niemiec podejmą zawodników z Włoch. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport oraz Polsat Sport Extra. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Francja – Chorwacja (Typy i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Francji podejmą zawodników z Chorwacji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport oraz Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Austria – Francja (Typy i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Austrii podejmą zawodników z Francji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Extra. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Norwegia – Słowenia (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Norwegii podejmą zawodników ze Słowenii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 3. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Walia – Holandia (Typy i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Walii podejmą zawodników Holandii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Extra. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Niemcy – Anglia (Typy i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Niemiec podejmą zawodników z Anglii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Francja – Dania (Typy i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Francji podejmą zawodników z Danii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Extra. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Czechy – Szwajcaria (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Czech podejmą zawodników ze Szwajcarii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!
spot_img

Bukmacherzy online