premier league

Premier League: Chelsea – Leicester (Typy Bukmacherskie)

W sobotę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Cheslea podejmą zawodników Leicester. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Mamy dla was najlepsze typy dnia. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Aston Villa – Burnley (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Aston Villi podejmą zawodników Burnley. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport 2. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Tottenham – Arsenal typy bukmacherskie (12 maja)

Typy bukmacherskie na Tottenham - Arsenal. Kto wygra derby w Premier League w dniu 12 maja? Sprawdzamy argumenty przemawiające za jedną i drugą ekipą. Na kogo postawić? To już 191. derby północnego Londynu To...

Premier League: Wolves – Manchester City (Typy i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Wolves podejmą zawodników Manchesteru City. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:15. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Manchester Utd – Chelsea (Typy i Analia)

W czwartek w ramach rozgrywek Premier Leaague piłkarze Manchesteru United podejmą zawodników Chelsea Londyn. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport 2. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Liverpool – Manchester Utd (Typy i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Liverpoolu podejmą zawodników Manchetsreu Utd. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Canal+ 4K Ultra oraz CANAL+ Sport. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Tottenham – Brighton (Typy i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Tottenhamu podejmą zawodników Brighton. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:30. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Premium. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Liverpool – Watford (Typy i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Liverpoolu podejmą zawodników Watfordu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:30. Transmisję meczu przeprowadzi Canal+ 4K Ultra oraz CANAL+ Sport 2. Zapraszamy na analizę!
spot_img

Bukmacherzy online