serie a

Serie A: Internacional – Coritiba (Typy i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek brazylijskiej Serie A piłkarze Internacional podejmą zawodników Coritiby. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 02:30. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Torino – AS Roma (Typy i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Torino podejmą zawodników AS Romy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Salernitana – Venezia (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Salernitany podejmą zawodników Venezii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Spezia – Inter typy bukmacherskie (15 kwietnia)

W dniu ostatnich świątecznych przygotowań w Serie A swoje mecze zagrają dwa zespoły z czołówki. W jednym z nich Spezia zagra z Interem. Oto analiza, typy i kursy na ten pojedynek. Typy dnia...

Serie A: Bologna – Spezia (Typy i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Bologna podejmą zawodników Spezii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Inter – Sassuolo (Typy i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Interu podejmą zawodników Sassuolo. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 2. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Verona – Bologna typy bukmacherskie (21.01.22)

Pojedynek Verona - Bologna rozpocznie 23. serię gier we włoskiej Serie A. Zobacz typy na piątkowe starcie na Stadio Marc'Antonio Bentegodi! Bramkostrzelny zespół Tudora Kiedy gra Verona, można spodziewać się tego, że padnie całkiem...

Serie A: Fiorentina – Genoa typy bukmacherskie (17.01.22)

Typy bukmacherskie na mecz Fiorentina - Genoa? Możesz je sprawdzić już teraz. Dowiedz się, jakiego pewniaka zagrać z Serie A w dniu 17.01.2022! Fiorentina u siebie nie przegrywa Rzadko kiedy można spodziewać się bezbramkowego...
spot_img

Bukmacherzy online