typy bukma

Bundesliga: Stuttgart – Mgladbach (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze Stuttgartu podejmą zawodników Mgladbach. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:30. Transmisje meczu przeprowadzi Eleven Sports 1. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Liverpool – West Brom (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Premier Leaue piłkarze Liverpoolu podejmą zawodników West Brom. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Transmisje meczu przeprowadzi CANAL + Sport. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Juventus – Atalanta (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Juventusu podejmą zawodników Atalanty. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:30. Transmisje meczu przeprowadzi Eleven Sports 1. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Cagliari – Inter (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Cagliari podejmą zawodników Interu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:30. Transmisje meczu przeprowadzi Eleven Sport 2 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Eibar – Celta Vigo (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Eibaru podejmą zawodników Celty Vigo. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Zapraszamy na analizę!

El. Ligi Mistrzów: Buducnost – Ludogorets (Typ i Analiza)

W środę w ramach eliminacji Ligi Mistrzów piłkarze Buducnostu podejmą zawodników Ludogoretsu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Wisła Płock – Arka Gdynia (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Wisły Płock podejmą zawodników Arki Gdynia. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: FK Witebsk – Szachcior Soligorsk (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze FK Witebsk podejmą zawodników Szachcior Soligorsk . Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Zapraszamy na analizę!
spot_img

Bukmacherzy online