typy na juro

Liga Europy – Kwalifikacje: Austria Wiedeń – Fenerbahce (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach kwalifikacji do Ligi Europy piłkarze Austrii Wiedeń podejmą zawodników Fenerbahce. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Karabach – Viktoria Pilzno (Typy i Analiza)

W środę w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów piłkarze Karabachu podejmą zawodników Pilzna. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 3. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Bodo-Glimt – Dinamo Zabrzeb (Typy i Analiza)

We wtorek w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów piłkarze Bodo/Glimt podejmą zawodników Dinama Zagrzeb. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Zapraszamy na analizę!

PKO BP Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Wisła Płock (Typy i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek PKO BP Ekstraklasy piłkarze Pogoni Szczecin podejmą zawodników Wisły Płock. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport 3. Zapraszamy na analizę!

PKO BP Ekstraklasa: Miedź Legnica – Zagłębie Lubin (Typy i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek PKO BP Ekstraklasy piłkarze Zagłębia Lubin podejmą zawodników Miedzi Legnica. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Canal+ Family oraz CANAL+ Sport 3. Zapraszamy na analizę!

Fortuna 1 Liga: Resovia Rzeszów – Arka Gdynia (Typy i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi piłkarze Resovii Rzeszów podejmą zawodników Arki Gdynia. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Dinamo Zagrzeb – Łudogorec Razgrad (Typy i Analiza)

We wtorek w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów piłkarze Dinama Zagrzeb podejmą zawodników Łudogorca Razgrad. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Zapraszamy na analizę!

Fortuna 1 Liga: Odra Opole – Wisła Kraków (Typy i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi piłkarze Odry Opole podejmą zawodników Wisły Kraków. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!
spot_img

Bukmacherzy online