typy piłka nożna

Serie A: Cagliari – AS Roma (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Cagliari podejmą zawodników AS Romy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Mallorca – Sevilla (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Mallorki podejmą zawodników Sevilli. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Alaves – Elche (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Alaves podejmą zawodników Elche. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Cracovia (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Zagłębia Lubin podejmą zawodników Cracovii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport oraz CANAL+ Sport 3. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Lechii Gdańsk podejmą zawodników Górnika Zabrze. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport oraz CANAL+ Sport 3. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Radomiak Radom – Górnik Łęczna (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Radomiaka Radom podejmą zawodników Górnika Łęczna. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 oraz nSport+. Zapraszamy na analizę!

Liga Europy: Betis – Bayer Leverkusen (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Europy piłkarze Betisu podejmą zawodników Bayeru Leverkusen. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:45. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Stal Mielec – Zagłębie Lubin (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Stali Mielec podejmą zawodników Zagłębia Lubin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport oraz CANAL + Sport 3. Zapraszamy na analizę!
spot_img

Bukmacherzy online