typy piłka nożna

Premier League: Aston Villa – Burnley (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Aston Villi podejmą zawodników Burnley. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport 2. Zapraszamy na analizę!

Bundesliga: Borussia Dortmund – Hertha Berlin (Typy i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze Borussii Dortmund podejmą zawodników Herthy Berlin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:30. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

Liverpool – Chelsea Typy bukmacherskie, kursy (14 maja, sobota)

W tę sobotę będziemy świadkami starcia o puchar FA Cup, najstarszych klubowych rozgrywek na świecie z datą założenia przypadającą na 1871 rok. W tym roku zmierzą się ze sobą drużyny The Reds...

Ekstraklasa: Cracovia – Wisła Płock (Typy i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Cracovii podejmą zawodników Wisły Płock. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 oraz CANAL+ Sport 5. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Wolves – Manchester City (Typy i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Wolves podejmą zawodników Manchesteru City. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:15. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Granada – Ath. Bilbao (Typy i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Granady podejmą zawodników Ath. Bilbao. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 2. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin (Typy i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Śląska Wrocław podejmą zawodników Pogoni Szczecin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Transmisję meczu przeprowadzi Canal+ 4K Ultra, CANAL+ Sport 3, CANAL+ Sport oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Radomiak Radom – Zagłębie Lubin (Typy i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Radomiaka Radom podejmą zawodników Zagłębia Lubin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport 3, Canal+ Sport 5 oraz CANAL+ Sport. Zapraszamy na analizę!
spot_img

Bukmacherzy online