typy piłka nożna

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Dinamo Zagrzeb – Valur (Typ i Analiza)

W środę w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów piłkarze Dinamo Zagrzeb podejmą zawodników Valur. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Mecz towarzyski: Turcja – Mołdawia (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Turcji podejmą zawodników Mołdawii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 3. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Francja – Walia (Typ i Analiza)

We środę w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Francji podejmą zawodników z Walii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:05. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Chorwacja – Armenia (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Chorwacji podejmą zawodników z Armenii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

Mecze towarzyskie: Szwecja -Finlandia (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Szwecji podejmą zawodników z Finlandii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport 2. Zapraszamy na analizę!

1. Liga: Opawa – Pilzno (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek 1. Ligi piłkarze Opway podejmą zawodników Pilzno. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Zapraszamy na analizę!

I Liga: Radomiak Radom – Resovia Rzeszów (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek I Ligi piłkarze Radomiaka podejmą zawodników Resovii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:10. Zapraszamy na analizę!

Meistriliiga: Kuressaare – Levadia (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Meistriliiga piłkarze Kuressaare podejmą zawodników Levadii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!
spot_img

Bukmacherzy online