Tour the ski

Pierwszym typem na tegoroczne Tour the ski kobiet jest zwycięstwo w klasyfikacji generalnej wyścigu Friddy Karlson. Kurs 1,60 w Betclic.

biegi narciarskie 2020

Już we wtorek 28 grudnia w Szwjcarskim Lenzerheide rozpocznie się kolejna edycja TDS 21/22. Pod nieobecność Therese Johaug która przygotowuję się do Igrzysk Olimpiskich, bez watpienia faworytką staję się Fridda Karlsson, która w tym roku w biegach dystansowych pokonywała nawet słynna Norweżke, przy okazji mając sporą przewagę nad resztą stawki. Ta dziewczyna w niedługim czasie zdominuje biegi narciarskie na świecie.

W tegorocznym wyścigu odbędzie się 6 etapów z czego aż 4 odbędą się na dystansach i 2 sprinty. W sprintach Szwedka będzie tracić, jednak myślę że w biegach na 10 km wyrobi sobie taką przewagę nad resztą że Szwedka pierwsza wbiegnie pod górę Alpe Cernis. Nie widzę innej opcji.

Kto może jej zagrozić? Gdyby Jessica Diggins była w lepszej dyspozycji to owszem, ale ona w tym roku nawet na swoim koronnym dystansie 10 km w stylu dowolnym nie spisuję się najlepiej. Są miejsca w 10 ale traci na Karlsson w prawie każdym starcie sporo. W takim Lillehamer Karlsson miała przewage prawie 1,10. Już prędzej Ebba Anderson ale dla niej też główną imprezą są Igrzyska. Ona też jest dużo wolniejsza od młodszej reprezentantki. Reszta stawki jest bez szans. 1,60 kurs nie porywa jednak szanśe oceniam na 85%, myślę że warto zainwestować w tygodniowy zakład.

Typy:

Karlsson wygra Tour the ski @1,60 Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Tour the ski Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie