Trentino kontra Perugia. Hit we Włoszech.

Dzisiaj odbędzie się hit w siatkarskiej lidze Włoskiej Trentino Volley podejmuję Perugie Wilfredo Leona. Stawiam w tym pojedynku zwycięstwo gości @1,50

Typ dnia - 6 września (niedziela)
Typ dnia – 2 stycznia (niedziela)

Trentino to obecnie czwarta siła we włoskiej lidze , na 13 spotkań wygrali 9 i ponieśli 4 porażki. Są dopiero na 4 miejscu ponieważ znacząco się osłabili  do poprzedniego roku z zespołu odeszli znaczący gracze jak Lucarelli, Gianelli który odszedł do dzisiejszych rywali z Perugi czy Nimir Azziz do Modeny. W ich miejsce sćiagnięto mającego najlepsze lata za sobą Kazijskiego i bardzo zdolnego zaawodnika młodego pokolenia Micheletto. Swoja hala oczywiście jest handicapem ale będzie im bardzo cięzko dziś z tak mocną Perugią. Trentino w KMŚ zdobyło brązowy medal ale stawka była stosunkowo słaba do lat ubiegłych, Trentino przegrało między innymi w tym roku z Veroną 3-2 i z Modeną 3-0.

Perugia natomiast wygrywa wszystko co idzie, w lidze mają tylko 1 porażkę na 13 spotkań. W lidze Mistrzów wygrali wszystko do tej pory ale nic w tym dziwnego. W zeszłym sezonie gra była oparta tylko na Leonie. W tym roku ściągnięto przede wszystkim trzech bardzo znaczących zawodników mowa tu o atakującym Rychlickim z Maceraty. wczęsniej wspomnianym Gianellim włoskim rozgrywającym. I przede wszystkim Matt Anderson, idealnie wkomponujący się w przyjęcie z Leonem. Obaj panowie występowali już razem w Zenicie Kazań wygrywając LM kilka lat temu. Obaj są nadal topowymi graczami. Nie można zapominać że w obwodzie jest jeszcze Ukrainiec Płotnicky. 

Wiadomo że spotkania wielkiej czwórki mogą się roztrzygać swoimi prawami jednak widzę dośc pewne zwycięstwo Perugi 1,50 jest jeszcze do gry w tym spotkaniu. Dodatkowo myslę że dobra opcją jest over punktowy , hitowe starcie nie powinno się skończyć w 3 setach.

Typy :

Perugia @1,50 fortuna

over 177,5 pkt @1,52 fortuna

1 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Trentino kontra Perugia. Hit we Włoszech. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie