Trentino – Zaksa: Wielki rewanż w lidze mistrzów siatkarzy.

W czwartek 16 grudnia rozpocznie się ostatnie i najciekawsze spotkanie w siatkarskiej lidze mistrzów Trentino Volley podejmie Zaksę Kędzierzyn Kozle. Typuję w tym pojedynku over 3,5 seta @1,44 etoto.

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 16 marca (czwartek)

W pierwszym spotkaniu tydzień temu Zaksa była górą 3-2, wygrała pierwszego seta, następnie dwa przegrała i udało się jeszcze wyciągnąć to spotkanie. Mimo zwycięstwa uważam będzie bardzo ciężko awansować Polskiej ekipie ponieważ Trentino jest niezmiernie mocne na swoim parkiecie. Kapitalnie gra Kazyjski który przeżywa drugą młodość atakuję blisko 50 razy w meczu i zdobywa mnóstwo punktów.

W lidze Trento przygotowuję się do fazy play off. Zaksa cały czas walczy o jak najlepsze miejsce, ostatnio przegrali 0-3 u siebie ze Skrą, jednak było widać że nie byli sobą w tym spotkaniu, być może byli już myślami przy kolejnym spotkaniu. Jednak to co się dzieje w lidze nie ma znaczenia. Jedna z ekip po czwartkowym spotkaniu zakończy zmagania w LM.

Uważam że to spotkanie będzie bardzo długie być może będziemy oglądać nawet złotego seta. Co oznacza pasjonowanie się tie breakiem. W tych potyczkach tylko w 3/13 był wynik 3-0. To mecz o ogromnym ciśnieniu, jestem przekonany że w tym meczu będzie wszystko, wymiany potężnego kalibru. Każdy kibic musi to spotkanie obejrzeć. Typuję 3-2 dla Trentino.

TypY;

Over 3,5 seta @1,44 etoto

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Trentino – Zaksa: Wielki rewanż w lidze mistrzów siatkarzy. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie