Trzecie zawody turnieju.

Dzisiaj w Insbrucku odbędzie się już trzeci turniej czterech skoczni. Na te zawody proponuję dwa typy myslę że dośc pewne i przemyślane , jeśli w skokach można być czegoś pewien. Pierwszym zakładem jest :

Trzecie zawody turnieju.

Lindvic Top 6 @1,55 Nie Totalbet 

To jak Lindvik skakał w Niemieckiej części po której jest na 2 miejscu w turnieju wielu przecierało oczy ze zdumienia ze stratą 13 pkt do Ryoyu. Gość oddawał bardzo równe skoki. Na Bergisel jego skoki są fatalne i nie można tu zganiać na warunki wietrzne czy na belkę startową. Treningi wyszły fatalnie 26 miejsce (114m) 55 miejsce (107 m). W kwalifikacjach również bez szału 14 miejsce (117m). Z tak słabymi skokami poprostu byłoby sensacją turnieju aby on sie znalazł w czołowej szóstce. Wielu wytrawnych skoczkoów właśnie na tej skoczni traciło szanśe na świetny wynik.

Hoerl – Zajc 1 @1,60 forbet

Drugi zakład nie aż tak pewny bo Zajc w Treningu był 3 i 1 . Jednak w kwalifikacjach dopiero 14 miejsce. Jednak Hoerl skacze u siebie , jest dla mnie rewelacja tego turnieju w treningach 5 i 4, w kwalifikacjach odleciał niesamowicie na 129 m co dało 2 miejsce przegrał tylko z Kobayashim. Austriak jest wysoko w turnieju i bedzie zmotywowany do dobrych dwóch skoków. Nie sądze aby Sloweniec oddał w konkursie dwa bardzo dalekie skoki

Typy:

Lindvik Top 6 nie @1,55 totalbet 8/10

Hoerl – Zajc 1 @1,60 forbet 6/10

Żyłą najlepszy Polak @1,95 forbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Trzecie zawody turnieju. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie