Turcja – Włochy – Typy bukmacherskie 29 marca (wtorek)

Poza wtorkowymi barażami MŚ 2022 rozegrane zostaną także mecze towarzyskie. Między innymi Turcja podejmować będzie reprezentację Włoch. Zapraszam do analizy.

PNA: Senegal - Wyspy Zielonego Przylądka typy bukmacherskie
Turcja – Włochy – Typy bukmacherskie 29 marca (wtorek)

Turcja vs Włochy. Typ i Analiza

Obie reprezentacje przystąpią do tego spotkania w bardzo złych nastrojach, ponieważ nie zdołali awansować na mistrzostwa Świata które przypnijmy, w tym roku odbędą się w Katarze.

W półfinale baraży Turcy w Porto nie dali rady Portugalczykom i na Estadio do Dragao przegrali 1-3. Choć walczyli, choć stwarzali sobie dogodne sytuacje bramkowe, odpadli. Ale trzeba przyznać, że mieli bardzo wymagającego przeciwnika.

Podczas baraży najbardziej jednak zawiedli Włosi którzy w Palermo sensacyjnie przegrali z Macedonią Północną 0-1. Stworzyli sobie mnóstwo sytuacji na strzelenie gola. Mieli trzydzieści dwa podejścia do rywala, ale zabrakło im skuteczności.

Już wcześniejsze mecze eliminacji MŚ pokazały, że reprezentacja Italii nie jest w najlepszej formie, gdyż z Irlandią Północną i Szwajcarią podzieliła się punktami.

Niespodzianki w tym meczu nie można wykluczać, ponieważ Włosi są pod formą. Jeżeli ulegli Macedonii Północnej, to przegrać mogą z każdym. Podczas Euro 2020 w grupie wygrali z Turcją 3-0. Jednak każdy mecz pisze nową historię.

Typ: Turcja strzeli gola (kurs 1.60 na Superbet)

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Turcja – Włochy – Typy bukmacherskie 29 marca (wtorek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie