Turcja – Włochy typy na Euro 2020 (11 czerwca, piątek)

Pora zacząć Euro 2020! Jakie na mecz otwarcia Turcja – Włochy typy bukmacherskie? Można to sprawdzić nawet teraz! Początek spotkania już 11 czerwca (piątek) o godzinie 21.

Turcja - Włochy typy na Euro 2020 (11 czerwca, piątek)
Turcja – Włochy typy na Euro 2020 (11 czerwca, piątek)

Euro 2020 typowanie. Mecz otwarcia już w piątek!

Wiadomo już, że w czerwcu i lipcu największym bukmacherskim hitem będzie typowanie wyników Euro 2020. Najważniejsza piłkarska impreza tego roku startuje w dniu 11 czerwca, a pierwszym pojedynkiem w terminarzu jest starcie Turcja – Włochy w grupie A. Jakie na to spotkanie zagrać typy bukmacherskie? Warto to sprawdzić jeszcze przynajmniej na kilka godzin przed gwizdkiem sędziego.

Chociaż to Turcy są wpisani jako gospodarze, spotkanie rozegrane zostanie na Stadionie Olimpijskim w Rzymie. Ma to znaczenie, bo Włosi w stolicy jeszcze z Turcją nigdy w historii nie przegrali, a przy tym zaliczyli aż siedem wygranych.

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Mimo że starcie z Włochami na pewno nie będzie dla zawodników znad Bosforu łatwym zadaniem, to dla nich także dość dobry prognostyk. Już raz mieli bowiem okazję mierzyć się z reprezentacją tego kraju w meczu otwierającym ich występy na Euro. Było to w roku 2000 i chociaż tamto spotkanie przegrali 1:2, ostatecznie zakończyli te mistrzostwa na ćwierćfinale – najlepiej, jak do tej pory, w historii kraju.

Włochy – Turcja typy bukmacherskie. Co zagrać?

Jeżeli spojrzymy na prognozy, kto wygra Euro 2020, zauważymy, że Włochy nie są wymieniani jako jeden z głównych faworytów. Po części można się z tym nie zgodzić, gdyż Azzurri od dłuższego czasu prezentują się z naprawdę dobrej strony. Wspomnieć wystarczy chociażby, że Włochy są niepokonane od 27 spotkań, a to już tylko o trzy mniej od rekordu z 1939 roku!

Na tym jeszcze nie koniec dobrych wieści dla kibicujących Włochom. Reprezentacja ta zachowała czyste konto w ośmiu niedawno rozegranych spotkaniach, a taki wynik też może robić wrażenie. Trzeba jednocześnie zauważyć, że „Niebiescy” nie lubią przegrywać na starcie mistrzostw Europy. Tylko raz stracili komplet punktów, zaczynając rywalizację o tytuł najlepszej ekipy Starego Kontynentu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Atutem będzie też bez wątpienia stadion – Włochy wygrały 80% spotkań na Stadionie Olimpijskim w imprezach piłkarskich rangi mistrzowskiej. Do tej pory reprezentacja tego kraju zagrała na tym obiekcie 10 takich meczów i tylko w 2 dzieliła się punktami, triumfując w pozostałych.

Euro 2020 pewniaki dnia 11 czerwca (piątek)

Jakie typy na Euro 2020 na 11 czerwca? Uważamy, że tego dnia w meczu otwarcia zagrać się powinno głównie na wygraną Włoch. Wpadka tej reprezentacji przeciwko Turcji wydaje się być bardzo mało prawdopodobna.

Azzurri są faworytami, dlatego też i kursy na nich do imponujących nie należą. Na szczęście, postawić można chociażby na wygraną Włochów razem z zakładem na brak BTS-u. W ten sposób powiększa się swoją potencjalną wygraną i to o całkiem spore pieniądze.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Turcja - Włochy 2/BTS - NIE 2.17 STS

5 / 5. Ocen: 3

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Turcja – Włochy typy na Euro 2020 (11 czerwca, piątek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie