Turkmenistan: Ahal – Sagadam (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek Turkmenistanu piłkarze Ahalu podejmą zawodników Sagadamu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:00. Zapraszamy na analizę!

Typ Dnia - 9 kwietnia (czwartek)
Turkmenistan: Ahal – Sagadam

Turkmenistan: Ahal – Sagadam

Ahal to zespół, który zaczął nowe rozgrywki od mocnego uderzenia. Obecnie po trzech rozegranych meczach mają na swoim koncie komplet punktów.

Bilans bramek 5:0 pokazuje, jak silną są drużyną i jeśli wygrają kolejny mecz wskoczą na fotel lidera, ponieważ aktualny lider ma na swoim koncie siedem punktów. Mają na to sporą szansę, ponieważ ich przeciwnik nie prezentuje się jak dotąd zbyt dobrze.

Sagadam to zespół, który rozegrał już trzy mecze w aktualnym sezonie, ale nie odniósł jeszcze zwycięstwa. Aktualnie zajmują siódme (przedostatnie) miejsce w tabeli, mając po trzech rozegranych meczach tylko jeden punkt na koncie, co jest bardzo słabym rezultatem.

W ostatnim meczu zremisowali u siebie z zawodnikami Altyn Asyr 1:1 i był to niezły wynik, ale o kolejne punkty będzie im bardzo ciężko.

Piłkarze Ahyl z poprzednim sezonie pokonali u siebie zawodników Sagadamu 2:0. W aktualnych rozgrywkach spisują się znacznie lepiej i już po pierwszych kolejkach widać przepaść w wynikach obu klubów. Dlatego goście mogą walczyć, ale gospodarze poniedziałkowego meczu odniosą zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Ahal – Sagadam1(DNB)1,24Totolotek

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie