Turniej Czterech Skoczni ( Typy)

W czwartek 29 grudnia odbędzie się pierwszy turniej w Obersdorfie Turnieju Czterech Skoczni. Na tą imprez fani skoków czekają cały rok. W końcu na trybuny powrócą kibicę w pełni, co z pewnością doda kolorytu. Transmisja od 16:30

Skoki narciarskie: Oberstdorf-kwalifikacje. Typy bukmacherskie
Skoki narciarskie: Oberstdorf – Typy bukmacherskie

Faworyci?

Nie odkryję Ameryki Kubacki, Granerud, Lanisek. Norweg i Polak zdominowali kwalifikacje i treningi i to oni powinni grać główne rolę. Stawiam Norwega z Laniskiem który wydaję się trochę za tą dwójką. Słoweniec przegrał aż 20 pkt w skoku kwalifikacyjnym to jest przepaść. Granerud jutro wygrać ma bardzo duże szansę.

Druga para Zajc – Tande. Sloweniec  ze skoku na skok skacze lepiej co dało trzecią lokatę w kwalifikacjach. Norweg jest pod formą skoki treningowe  118 czy 120 m w konkursie nie dadzą awansu. Chociaż pewnie awansuję ponieważ w parze jest z Koudelką. Co prawda w Kwalifikacjach skoczył 131 m ale przegrał z Zajcem tak sporo. Zajc może jutro być w Top 6 uważam.

Granerud – Lanisek 1 @1,35 STS

Zajc – Tande 1 @1,52 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Turniej Czterech Skoczni ( Typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie