Turniej o awans do finałów IMP – Grudziądz

Dzisiaj o 19:00 w Grudziądzu odbędzie się turniej eliminacyjny który wyłoni 8 zawodników którzy awansują do fnałów mistrzostw Polski. W finale już są uczestnicy cyklu GP, Dominik Kubera, Janusz Kołodziej i mistrz Polski juniorów Świdnicki. Na dzisiejsze zawody gram dwa typy.

żużel typy dnia

Buczkowski – Fajfer 1 @1,62 STS

Uważam że to najlepszy typ z żużla. Co prawda Buczkowski jezdzi o ligę niżej od Fajfera ale w tym roku jego forma jest fantastyczna w Zielonej Górze jest liderem co zawody uzyskuję dwu cyfrowe wyniki. W Szwecji również spisuję się dobrze. Na dodatek wiele lat był zawodnikiem GKM więc zna tor doskonale. Moim zdaniem jest on czarnym koniem i możliwe jest podium dziś @2,65 fortuna. Fajfer to taka druga linia w zespole Stali. Na początku sezonu fajnie zaliczył występy ale teraz z występa na występ jest coraz gorzej. Uważam że jego awans jest 50/50 ale z Buczkowskim nie wygra. Awans Buczkiwskiego 1,40 też wygląda zacnie.

Jasiński nie awansuję do finału @1,35 STS

Jaisński w tej stawce jest bez szans, zawodnik który w lidze zdobywa 1-2 pkt szczególnie na juniorach. Dziś jest dość mocna stawka jak na eliminacjie. Gdzie Jaisńskiemu do Wozniaka Hampela czy Pawlickiego. Idealny typ do dubla.

Typy:

Buczkowski – Fajfer 1 @1,62 STS

Buczkowski Top 3 @2,65 fortuna

Buczkowski awans @1,40 STS

Jasiński nie awansuje @1,35 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Turniej o awans do finałów IMP – Grudziądz Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie