Turniej Protasiewicza w Zielonej Górze – Typy Bukmacherskie.

Dzisiaj w Zielonej Górze odbędzie się turniej pożegnalny świetnego żużlowca Piotra Protasiewicza. Sam bohater nie będzie startował ale zaprosił na swój turniej wspanialych żużlowców. Mistrza Świata, medalistów i najlepszych byłych i obecnych żużlowców Falubazu z którymi wiele lat rywalizował na torach. Transmisja od 15:00 w Canal plus 5 a poniżej dwa typy na ten event.

żużel typy bukmacherskie

Zmarzlik Top3 @1,35 STS

Ten typ chyba nikogo nie dziwi. Zmarzlik to najlepszy zawodnik globu. Kusiło zagrać jego zwycięstwo po kursie @2,50 jednak to początek sezonu i nie wiadomo jak inni wyglądają. Zmarzlik wczoraj jechał w sparingu w Toruniu ze swoją nową drużyną i był nieomylny. Dzisiaj idealny układ dla Niego ponieważ po 20 biegach kończą się zawody. Nie ma żadnych półfinałów czy baraży. Jestem przekonany że od początku będzie chciał wygrać pierwszy turniej. Jego najmocniejszymi rywalami myślę że będą Sajfutdinow i Dudek.

Dudek – Hampel 1 @1,55 STS

Obaj w przeszłości startowali w barwach Falubazu. Dudek od początku kariery teraz zamienił klub na Toruń. Mimo kwasu jaki był przy tym transferze to myślę że nadal jest ulubieńcem ich kibiców. Dudek wczoraj mierzył się z Hampelem na Motoarenie w Toruniu zdobył 10 pkt w 4 startach. Hampel 8 w 5 pięciu. Hampel swoja lata najlepsze ma za sobą. Dudek ma jeszcze wiele do udowodnienia. Dudka widzę w okolicach podium. Hampela w środku stawki. Mały jak nie będzie miał startów to dziś nic nie zdziała. Stawka jest naprawdę mocna.

Typy:

Zmarzlik Top 3 @1,35 STS

Dudek – Hampel 1 @1,55 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Turniej Protasiewicza w Zielonej Górze – Typy Bukmacherskie. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie