Typ dnia – 1 czerwca (poniedziałek)

U nas typerzy Dzień Dziecka mają codziennie. Pewne było to, że na 1 czerwca (poniedziałek) też znajdziemy ciekawy typ dnia. Jaki pojedynek wybraliśmy tym razem?

Typ dnia - 1 czerwca (poniedziałek)
Typ dnia – 1 czerwca (poniedziałek)

RB Lipsk nie może pozwolić sobie na stratę punktów!

Każdy wie, jaka firma stoi za RB Lipsk i jakie są ambicje włodarzy tego klubu. Tutaj nie ma mowy o przegranych, a miejsce poza podium Bundesligi uznane będzie za katastrofę. Na ten moment „Byki” są dopiero piąte, a to oznacza, że w poniedziałek będą musiały zagrać na co najmniej sto procent.

Sytuacja punktowa działa na korzyść poniedziałkowych gości. Jeżeli wygrają, wrócą do czołowej trójki i będą mieli dwa punkty przewagi nad Borussią M’gladbach. Nie ma co jednak dzielić skóry na niedźwiedziu – najpierw trzeba wygrać, a dopiero później dopisywać sobie zdobyte „oczka”. Mimo wszystko, jesteśmy przekonani, że RB meczu zaplanowanego na 1 czerwca nie odpuści i zrobi wszystko, by pokazać się w nim z jak najlepszej strony.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Koln – RB Lipsk typy bukmacherskie. Jak obstawić?

Jeżeli nie chcecie stawiać na zwycięstwa, możecie sprawdzić w kontekście meczu Koln – RB Lipsk statystyki bramkowe. Te działają zdecydowanie na korzyść scenariusza, że spełniony zostanie warunek over 2.5 gola przez 90 minut.

Koln po przerwie zdobyło w trzech meczach zaledwie dwa punkty, ale za to w spotkaniu „Koziołków” pada sporo goli. Średnia od początku sezonu to aż 3.5 bramki na mecz, a w ostatnich 5 pojedynkach „pokryty” został w przypadku tej ekipy nawet over 3.5!

Zwycięstwo gospodarzy będzie sensacją!

Koln to środek tabeli. Drużyna może być już raczej spokojna o resztę sezonu. Walka o europejskie puchary jej nie grozi, a widmo spadku to raczej coś, czym powinny się martwić inne ekipy. Mecz „na luzie” może sprawić, że 1 czerwca gospodarze strzelą wyżej notowanym rywalom przynajmniej jednego gola, co nie zmienia faktu, że to RB Lipsk jest faworytem i po prostu musi wygrać.

Dla najodważniejszych proponujemy połączenie typu na zwycięstwo gości z typem na liczbę goli. Taka opcja pozwala na zdobycie większej wygranej w porównaniu z samym obstawianiem skutecznych trafień.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Koln - RB Lipsk Over 2.5 1.49 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Typ dnia – 1 czerwca (poniedziałek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie