Typ Dnia – 1 listopada (piątek)

Czas na szybki typ dnia na 1 listopada. Ten piątek jest dniem dość szczególnym, a w sporcie dzieje się w nim niewiele. Będzie więc ekspresowo, by każdy mógł zagrać u bukmachera i zająć się innymi sprawami!

Typ Dnia - 1 listopada (piątek)
Typ Dnia – 1 listopada (piątek)

Pewniak na dziś. 1 listopada

Pod lupę wzięliśmy spotkanie Dijon – PSG. Francuska ekstraklasa jest dość niewdzięczna do obstawiania, ale tym razem widać w tym spotkaniu spore szanse na wyłapanie ciekawego kursu bez zbędnego ryzyka.

Każdy chętny może na to spotkanie spojrzeć nieco inaczej.Zachęcamy do tego, by spróbować też nieco wyższych linii, niż ta przez nas zaproponowana. W tym meczu może paść bowiem naprawdę sporo goli, a za chwilę napiszemy dlaczego.

PSG nie miało udanego początku sezonu. Wszystko zaczyna jednak w stolicy Francji zmierzać w odpowiednim kierunku, jakiego życzyliby sobie właściciele tego klubu.

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Mimo braku Neymara w pierwszym składzie, znakomicie ze swoich ról wywiązują się, między innymi, Di Maria oraz Mbappe. Ten drugi strzela jak najęty i chyba nawet najlepsi bramkarze świata nie są w stanie zatrzymać go w tym momencie.

Dijon bez szans w meczu z PSG?

Dijon to po prostu czerwona latarnia Ligue 1 i w tym przypadku nie ma mowy o nadużyciu w nazewnictwie. Gospodarze piątkowego meczu zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem zaledwie 5 goli i 9 punktów w jedenastu spotkaniach.

PSG jest w formie i na pewno w piątkowym meczu nie poprzestanie na jednej czy dwóch bramkach. Wynik powinien otworzyć się dość szybko, dlatego może okazać się, żę bukmacherzy dość szybko zmodyfikują dostępne linie.

Kurs wynoszący 1.50 może dla niektórych nie być zbyt atrakcyjny, ale pamiętajmy, że bukmacherka nawet w meczach Dawida z Goliatem daje niezłe pole do popisu.

Bukmacherzy 1 listopada czynni są o innych godzinach. Warto mieć to na uwadze i jeżeli już stawiać kupon, to albo przez internet, albo w punkcie, który wiadomo, iż na pewno będzie czynny.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Dijon - PSG 2/Over 2.5 1.48 BETFAN

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Typ Dnia – 1 listopada (piątek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie