Typ dnia – 1 maja (piątek)

Po raz kolejny zabieramy was do białoruskiej ligi rezerw. Tym razem nasz typ dnia dotyczy spotkania lidera rozgrywek, Dynama Mińsk.

Typ dnia - 1 maja (piątek)
Typ dnia – 1 maja (piątek)

Dynamo nie ma sobie równych

Rezerwowa drużyna Dynama Mińsk nie ma sobie równych w rozgrywkach Vysshaya Liga Reserve. Ekipa ze stolicy do tej pory nie przegrała żadnego meczu i to tylko jeden z nich zremisowała. Oznacza to, że po sześciu kolejkach ma aż 16 punktów na koncie. To o trzy więcej niż wicelider.

Bardzo ciekawie wygląda też bilans bramkowy Dynama. W sześciu spotkaniach ekipa strzeliła aż 19 goli, a straciła… zaledwie 2!

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Dynamo pewnie pokona Słuck?

W starciu Dynamo Mińsk 2 konta Słuck bukmacherzy nie dają gościom żadnych szans. Kursy na gospodarzy są bardzo niskie. Tym bardziej, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że w lidze rezerw zdarzają się niespodzianki, a te jedenastki nierzadko są nazywane nieprzewidywalnymi.

Fakt, trudno tutaj szukać na horyzoncie szans dla przyjezdnych. Mimo wszystko, stawianie na zwycięstwo Dynama nie ma większego sensu, gdyż jest nieopłacalne. Stawiamy zatem na to, że goście nie zdobędą żadnego gola.

Słuck na wyjazdach jest po prostu tragiczny!

Słuck jest jedną z najgorzej spisujących się ekip na wyjazdach. Do tej pory w dwóch meczach nie zdobył żadnego punktu, a strzelił zaledwie 2 gole, tracąc aż 8.

Dla Dynama piątkowa potyczka nie powinna być dużym wyzwaniem. Stawiamy tutaj na zwycięstwo gospodarzy do zera. Jeżeli wasz bukmacher proponuje tego typu zakład, rozważcie, czy nie warto z niego skorzystać!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Dinamo Minsk B - Slutsk B 2 strzeli? NIE 1.50 FORTUNA

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie