Typ dnia – 10 czerwca (środa)

Wybrane przez nas spotkanie na 10 czerwca (środa) to pojedynek Wisła Płock – Śląsk Wrocław. Co warto obstawić w przypadku tej rywalizacji?

Typ dnia - 10 czerwca (środa)
Typ dnia – 10 czerwca (środa)

Typowy mecz na przełamanie

Jedni i drudzy mogą czuć, że w środę jest ich szansa na przełamanie. Zarówno Wisła, jak i Śląsk jeszcze od wznowienia rozgrywek nie wygrały spotkania. Nafciarze dwukrotnie zaprzepaścili na to znakomitą szansę, by ostatecznie dać się dogonić rywalom. Porażki płocczan z Koroną Kielce raczej nikomu przypominać nie trzeba, a ostatni remis tej drużyny z Jagiellonią też na pewno jeszcze na długo zapadnie kibicom w pamięci.

10 czerwca do Płocka Śląsk jedzie po komplet punktów. Wisła też planuje zgarnąć pełną pulę. Zapowiada się walka od pierwszego gwizdka!

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Wisła Płock – Śląsk Wrocław typy bukmacherskie

Mogłoby się wydawać, że obie jedenastki nie mają o co grać, ale pamiętajmy, że Wiślacy muszą gromadzić punkty, by w końcówce sezonu nie martwić się o swoją przyszłość w Ekstraklasie. Wrocławianie z kolei ciągle mają szansę nawet na TOP 3, a już na pewno potrzebują chociażby jednego oczka, by zapewnić sobie pewne miejsce w grupie mistrzowskiej.

Biorąc pod uwagę, jak spisuje się ostatnio obrona jednych i drugich, spodziewamy się zażartej walki o sporej liczby goli. Dla jednych i drugich – stąd nasz typ BTS.

Bukmacherzy w tym meczu nie widzą faworyta

Trudno wskazać faworyta spotkania Wisła – Śląsk i wyraźnie widać to po kursach na to spotkanie. Stawianie na którąkolwiek z tych ekip byłoby czymś w rodzaju loterii. Właśnie dlatego gramy na scenariusz, iż obie ekipy zdobędą co najmniej jednego gola.

W Płocku kontuzjowanych nie ma, natomiast w Śląsku kilku zawodników może nie zagrać. Nafciarze nie są jednak na tyle mocną ekipą, by pewne absencje mogły zagrozić równej walce przeciwko niej.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Wisła P. - Śląsk BTS 1.78 BETFAN

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Typ dnia – 10 czerwca (środa) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie