Typ dnia – 10 sierpnia (poniedziałek)

Czy faworyzowany Manchester United bez najmniejszego problemu pokona FC Kopenhagę i awansuje do najlepszej czwórki Ligi Europy? Zobaczcie, jaki proponujemy typ dnia na 10 sierpnia (poniedziałek)!

Typ dnia - 10 sierpnia (poniedziałek)
Typ dnia – 10 sierpnia (poniedziałek)

Manchester United jest faworytem. Bezsprzecznie!

Chyba nie ma osoby, która uważałaby inaczej – Manchester United to zdecydowany faworyt czwartkowego ćwierćfinału Ligi Europy. Czerwonym Diabłom daje się ogromne szanse nawet na zwycięstwo w całych rozgrywkach, a pojedynek z Duńczykami ma być tylko jednym z przystanków w drodze do celu.

Zespół Kopenhagi jako pierwszy duński klub zdobył miejsce w najlepszej ósemce Ligi Europy. To już i tak spory sukces. Drużyna na pewno powalczy o to, by pokazać się z jak najlepszej strony, jednak przeciwko Manchesterowi nie będzie to proste.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Manchester United wygra i nie da rywalom zdobyć nawet jednego gola?

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Co by nie mówić, Manchester United na papierze jest zdecydowanie mocniejszy od najbliższych rywali. Czy jednak to oznacza, że wygra do zera? Być może nie, jednak statystyki są już zdecydowanie na korzyść zespołu z Anglii, a na pewno nie świadczą najlepiej o Kopenhadze.

Jedenastka ze stolicy Danii w fazie grupowej nie spisywała się szczególnie dobrze. Sporo remisowała, a jej zwycięstwa nie były zbyt efektowne. Średnia goli na mecz w przypadku tego zespołu to zaledwie 1.5, a over 2.5 nie został pokryty w żadnym spotkaniu przed fazą play-off.

Manchester United – FC Kopenhaga typy bukmacherskie

Manchester United może wygrać i prawdopodobnie tak się właśnie stanie. Uważamy, że nie ma szans na inny scenariusz, niż zwycięstwo Anglików. Pamiętajmy, że nie ma rewanżu, a wkrótce półfinały, więc każdy stara się oszczędzać siły tak, jak tylko może.

Nie wydaje nam się, by Kopenhaga była w stanie strzelić rywalom chociażby jednego gola. To nie jest zespół grający otwartą piłkę, a przeciwko Czerwonym Diabłom jedyna słuszna taktyka to przyjęcie postawy mocno defensywnej.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Manchester U. - Kopenhaga 1/BTS - NIE 1.77 FORTUNA

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie