Typ dnia – 11 listopada (środa)

W dzisiejszej dacie dominują jedynki, ale my idziemy temu na przekór i w typie dnia na 11 listopada proponujemy zagranie na „2” w jednym ze spotkań towarzyskich. Sprawdźcie, co wybraliśmy tym razem!

Typ dnia - 11 listopada (środa)
Typ dnia – 11 listopada (środa)

Holandia przed Polską sprawdzi się z Hiszpanią 

Za tydzień reprezentację Polski czeka mecz w Lidze Narodów z Holandią. Popularni „Oranje” w dniu 11 listopada zagrają towarzysko z Hiszpanią i to właśnie ten wymagający rywal ma być ostatnim najbliższymi spotkaniami o punkty – najpierw z Bośnią, a potem z piłkarzami Jerzego Brzęczka.

Nasza kadra przegrała z Holandią, ale sama reprezentacja tego kraju ostatnio nie błyszczy formą. Dowód na to? Po wygranej z Polską ani razu nie zdobyła kompletu „oczek” – przegrana z Włochami u siebie, potem remis z Bośnią, podział punktów z Italią, a w międzyczasie wpadka z Meksykiem. Nie są to dane, które mógłby na kimkolwiek robić wrażenie, a już tym bardziej nie na zespole Hiszpanii.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Hiszpania musi uratować honor. Ostatnio też nie poszło jej najlepiej

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Ekipa z Półwyspu Iberyjskiego do starcia z Holandią też nie wyjdzie w doskonałych humorach. Po ostatniej niespodziewanej przegranej z Ukrainą mówiło się różne rzeczy, ale o ogłaszaniu jakiegoś kryzysu nie ma mowy. Pamiętajmy, że mówimy tutaj o zespole, który nawet w rezerwowym zestawieniu jest w stanie solidnie postraszyć każdą jedenastkę na świecie.

Mecze towarzyskie są ciężkie do obstawiania, tym bardziej, gdy grają ze sobą dwie naprawdę znakomite reprezentacje. Mimo wszystko, uważamy, że to Hiszpania jest faworytem do zwycięstwa – ma szerszą ławkę, a jej najbliższy rywal ostatnio nie grzeszy formą. Tutaj jedna jaskółka wiosny nie czyni – przegrana z Ukrainą to tylko wypadek przy pracy i na pewno Hiszpanie będą to chcieli w środę udowodnić.

Holandia – Hiszpania typy bukmacherskie

Nikt w tym meczu nie rzuci się do ataku. Tym bardziej Holendrzy, którzy w ostatnich pięciu meczach zdobyli zaledwie dwa gole. Uważamy, że postawienie na Hiszpanię jest rozsądne, a po takim kursie – po prostu trzeba spróbować!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Holandia - Hiszpania 2 2.50 BETFAN

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie