Typ Dnia – 11 lutego (poniedziałek)

83

W poniedziałek kibice będą już tylko odliczać godziny do Ligi Mistrzów, jednak zanim rozpoczną się te elitarne klubowe rozgrywki, warto przez chwilę zatrzymać się przy typach na 11 lutego!

Typ Dnia - 11 lutego (poniedziałek)
Typ Dnia – 11 lutego (poniedziałek)

Górnik faworytem?

Już na wstępie warto uprzedzić, że przygotowany przez nas typ dnia nie będzie dla wszystkich zrozumiały. Znajdą się pewnie nawet tacy, którzy zwątpią w to, co robimy i jaki jest nasz cel. Pamiętajmy jednak, że każdy ma prawo do własnego zdania. I my korzystamy z tego przywileju kiedy tylko jest to możliwe!

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów i kursów

Na mecz Górnika Zabrze z Wisłą Kraków kursy są dość wysokie. Na „Białą Gwiazdę” bukmacherzy zdecydowali się wystawić notowania w granicach 3.50. Nie trzeba być szczególnie spostrzegawczym, by stwierdzić, że to naprawdę sporo. Pytanie tylko, czy rzeczywiście stawianie klubu z Zabrza w roli zdecydowanego faworyta jest uzasadnione?

Widzimy w Wiśle spory potencjał i uważamy, że dzieje się w tym klubie coraz lepiej, a piłkarze będą chcieli to za wszelką cenę udowodnić. Umówmy się też, iż ekipa z Kubą Błaszczykowskim na czele spotyka się z niekoniecznie wymagającym przeciwnikiem. W końcu zabrzanie zajmują przedostatnie miejsce w tabeli i wymieniani są wśród poważnych kandydatów do spadku.

Kłopoty zostawiają poza boiskiem

W poprzedniej rundzie Wisła już nieraz udowodniła, że problemy finansowe niekoniecznie wpływają na jej występy na boisku. Tym razem uważamy, że będzie tak samo. A kurs 3.55 jest bez wątpienia warty zaryzykowania! 🙂

Dla tych nieco mniej odważnych polecamy typy „podwójna szansa” bądź zakład na to, że „Biała Gwiazda” zdobędzie bramkę. Potencjalne wygrane mogą być nieco niższe w tych przypadkach, ale też i prawdopodobieństwo ich trafienia jest pokaźniejsze!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Górnik Z. - Wisła K. 2 3.55 FORTUNA

Skomentuj
Typ Dnia – 11 lutego (poniedziałek)
4.5 (90%) 2 vote[s]
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę promocji