Typ dnia – 11 września (piątek)

Nasz typ dnia na 11 września to, oczywiście, wybór prosto z Ekstraklasy. Co warto zagrać z naszej rodzimej ligi? Sprawdźcie propozycję typerską, z którą będziecie mogli dobrze rozpocząć weekend!

Typ dnia - 11 września (piątek)
Typ dnia – 11 września (piątek)

Wisła Płock u siebie nie lubi przegrywać

Piłkarze Wisły Płock nie są kojarzeni z ligowymi mocarzami, jednak fakty są takie, że od pięciu meczów na własnym stadionie nie przegrali. I chociaż nie jest to ekipa, którą zapamiętuje się z widowiskowej, ładnej gry, u siebie przegrywać nie lubi.

Niestety dla Nafciarzy, w najbliższy piątek zagrają nie z byle kim, a mistrzem Polski. Legia Warszawa przyjedzie na Łukasiewicza, by zgarnąć komplet punktów i zrehabilitować się kibicom po przegranej z Jagiellonią.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Przerwa na reprezentację pomogła Legionistom?

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Jak zwykle na początku sezonu, Legia ma trudny okres. Odpadła już, co prawda, z eliminacji do Ligi Mistrzów, ale nadal ma szansę na grę w fazie grupowej Ligi Europy. To dla tego zespołu priorytet i wcale nie niemożliwy do zrealizowania, gdyż skład z Warszawy to naprawdę solidna ekipa.

Przerwa na spotkania reprezentacyjne powinna pomóc mistrzom Polski, którzy mogli zregenerować siły po intensywnym czasie. To dobry moment na przełamanie, by nie stracić zbyt wiele punktów już na starcie ligi. Wyjazd do Płocka wydaje się do tego idealny, bo chociaż gospodarze na własnym stadionie czują się dobrze, nie są bardzo wymagającym rywalem.

Wisła Płock – Legia Warszawa typy bukmacherskie

Jeżeli lubicie obstawiać zakłady 1X2, w meczu Wisła Płock – Legia Warszawa propozycją dla was będzie zagranie na zespół gości. W naszym cyklu Typ Dnia proponujemy z kolei połączenie zakładu na wygraną Legii z overem 1.5.

Statystyki mówią same za siebie – zarówno Legia, jak i Wisła w każdym meczu w tym sezonie zdobywały bramki. Średnia w spotkaniach tych ekip to aż 3 gole na 90 minut! Wniosek nasuwa się sam – over 1.5 nie powinien być w tym przypadku trudny do pokrycia.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Wisła P. - Legia 2/Over 1.5 1.90 BETFAN

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie