Wkrótce ruszają siatkarskie mistrzostwa Europy, Liga Mistrzów w piłce nożnej, a w weekend – kolejne mecze ligowe. Zanim jednak to wszystko, sprawdźcie nasz typ dnia na 11 września!

Typ Dnia - 11 września (środa)
Typ Dnia – 11 września (środa)

Typ na dziś

Nasz wybór tym razem padł na mistrzostwa świata w koszykówce. Reprezentacja Australii w ćwierćfinale podejmie naszych południowych sąsiadów, Czechów. Obie ekipy lubią rzucać i tutaj upatrujemy szansę na sukces.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na pewno faworytem meczu są Australijczycy. Kursy na nich są jednak bardzo niskie i granie na samo zwycięstwo nie ma większego sensu. Jeżeli ktoś ma takie życzenie, może dołożyć sobie do overa właśnie „1” – w ten sposób można nieco zwiększyć potencjalną wygraną.

Pewniak na środę

Kangury oraz Czesi bardzo dużo punktują za 3 „oczka”. Skutecznie sobie radzą w ofensywie, a do tego walczą zawsze do samego końca. Biorąc pod uwagę, jaka jest stawka środowego meczu, punktów nie powinno tu brakować.

Mecz rozpoczyna się o godzinie 15, a więc trzeba mieć na uwadze, że nie jest to typ na wieczór. Ot, coś na zagranie w przerwie w pracy albo na telefonie w drodze do domu! 😉

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Australia - Czechy Over 167.5 1.68 BETFAN