Typ dnia – 13 sierpnia (czwartek)

13 sierpnia (czwartek) rozegrane zostanie kolejne spotkanie ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów. Tym razem będzie to pojedynek RB Lipsk – Atletico. Jak, naszym zdaniem, powinno się obstawić to spotkanie? Sprawdźcie typ dnia!

Typ dnia - 13 sierpnia (czwartek)
Typ dnia – 13 sierpnia (czwartek)

Atletico z koronawirusem. Czy to powód tak wysokich kursów?

Bukmacherzy na zwycięstwo Atletico w meczu z RB Lipsk wystawili zaskakująco wysokie kursy. Biorąc pod uwagę, że Hiszpanie wyeliminowali z Champions League sam Liverpool, trudno mówić o tym, by była to ekipa, która do 1/4 finału trafiła zupełnie przypadkowo.

Skąd takie, a nie inne kursy na madrycką ekipę? Prawdopodobnie wszystko przez koronawirusa, który pojawił się u dwóch piłkarzy tego zespołu. Mogło mieć to jakieś znaczenie, ale fakty są takie, że w hiszpańskim klubie większość piłkarzy i sztabu jest zdrowa i na czwartkowy mecz będzie gotowa. Zakażona dwójka z kolei przechodzi wszystko bezobjawowo.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

RB Lipsk bez Wernera będzie miało piekielnie ciężko

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Zespół RB Lipsk nie będzie mógł w ćwierćfinale skorzystać z usług Timo Wernera, który trenuje już w barwach Chelsea Londyn. To ogromne osłabienie i na pewno będzie widoczne na murawie. W niemieckim klubie nie ma teraz za bardzo komu strzelać bramek, a przecież bez tego trudno myśleć o awansie do najlepszej czwórki LM.

Atletico miało szczęście w losowaniu, dlatego na pewno będzie chciało to jak najlepiej wykorzystać. Pierwszy krok to wygranie z RB Lipsk. Wiele wskazuje na to, że to się uda.

RB Lipsk – Atletico Madryt typy bukmacherskie

Proponujemy zagrać na zwycięstwo Atletico w regulaminowym czasie gry. Wydaje nam się, że przy obecnym trybie Ligi Mistrzów każdy zespół będzie starał się rozstrzygnąć wszystko na swoją korzyść w ciągu 90 minut.

Kurs na zwycięstwo Atletico to grubo ponad 2.00, gdy zagramy na triumf w meczu. W przypadku awansu jest to zaledwie niecałe 1.70. Ostateczny wybór należy do was!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
RB Lipsk - Atletico 2 2.38 Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie