Przed rozpoczęciem Copa America 2019 czeka nas jeszcze mecz o III miejsce na MŚ U-20 w Polsce. To właśnie spotkanie Włochy – Ekwador wybrane zostało przez nas na typ dnia!

Typ Dnia - 14 czerwca (piątek)
Typ Dnia – 14 czerwca (piątek)

Europa czy Ameryka Południowa?

Włochy i Ekwador – raczej mało kto spodziewał się, że to właśnie te dwie ekipy znajdą się w najlepszej czwórce tegorocznego mundialu. O ile na zespół z Europy można było liczyć, trzeba przyznać, że jedenastka z Ameryki Południowej jest prawdziwą rewelacją turnieju.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Włosi nie należą do drużyn, które dużo strzelają, a ostatni mecz z Ukrainą pokazał, że w spotkaniach o wysoką stawkę wiedzą, iż nie należy wszystkiego stawiać na jedną kartę.

totolotek bonus za darmo
totolotek bonus za darmo

Podobnie z Ekwadorem. Drużyna w żółtych strojach z Koreą Południową przegrała zaledwie 0:1, mimo że wcześniej potrafiła strzelić Urugwajowi nawet trzy gole.

Pewniak dnia z MŚ U20

Piłka młodzieżowa jest nieprzewidywalna i naprawdę trudno w niej coś postawić, będąc pewnym niemal na sto procent swojej decyzji. Wydaje się jednak, że w meczu Włochy – Ekwador nie powinno paść wiele goli w regulaminowym czasie gry.

Wydaje się, że ta para ma potencjał do tego, by wszystko rozstrzygnęło się w dogrywce, a może nawet i karnych. Gdyby jednak było nieco inaczej, liczymy na niewielką ilość goli i stąd właśnie nasza propozycja na under 2.5.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Włochy - Ekwador U20 Under 2.5 1.87 STS

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>