Typ Dnia – 16 marca (poniedziałek)

Nie jest tak źle, jak mogłoby się wydawać! Mimo zawieszenia wielu rozgrywek, graczy bukmacherscy nadal mają co obstawiać. Sprawdźcie przygotowany przez nas typ dnia na 16 marca (poniedziałek)!

Typ Dnia - 16 marca (poniedziałek)
Typ Dnia – 16 marca (poniedziałek)

Typy na dzisiaj 16 marca (poniedziałek)

Oferta bukmacherów to obecnie nie tylko Wirtualne Sporty czy STS Betgames. Okazuje się, że cały czas dostępne są typowe rozgrywki w popularnych dyscyplinach takich jak chociażby piłka nożna. Dobrym przykładem może być turecka ekstraklasa. Wiele osób przekonało się już o tym, że na ten moment to jeden z najlepszych wyborów dla typera.

Na 16 marca wybraliśmy spotkanie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w Turcji, Eskisehir – Adana Demir. Gospodarze są już prawie bez szans na utrzymanie, natomiast goście walczą o rundę play-off, czyli o znalezienie się w gronie najlepszych drużyn w lidze.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Co tutaj dużo mówić, liga turecka to dla wielu cały czas wielka zagadka. Statystyki pokazują jednak, że Eskisehir w tym sezonie radzi sobie bardzo słabo – w ostatnich pięciu meczach zaliczył tylko jeden remis. Trudno oczekiwać od tego zespołu, by jeszcze miał ochotę walczyć do upadłego o uratowanie pozycji.

Bez ryzyka, czyli ze zwrotem 550 zł od Betclic!

W tym spotkaniu faworyt jest tylko jeden i jest to zdecydowanie jedenastka gości. Kurs wynoszący prawie 1.50 do najgorszych nie należy. W sam raz do tego, by dołożyć do jakiegoś dłuższego kuponu.

Jeżeli boicie się stawiać na mało znane ligi, możecie na www.Betclic.pl wykorzystać kod promocyjny KOD550 i tym samym zgarnąć cashback do 550 złotych w razie przegranej od pierwszego kuponu.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Eskisehir - Adana Demir 2 1.46 FORTUNA

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie