Jaki typ dnia na 17 marca (wtorek) przygotowała dla was nasza redakcja? Zobaczcie spotkanie, które warto postawić u bukmacherów! Tym razem wybraliśmy propozycję z ligi tureckiej.

Typ Dnia - 17 marca (wtorek)
Typ Dnia – 17 marca (wtorek)

Co obstawić 17 marca?

Turecka ekstraklasa to jedna z alternatyw dla typerów, którzy w obecnych czasach nie mogą obstawiać najlepszych lig europejskich. Typ dnia na 17 marca to właśnie jeden z meczów Superligi. Dla bukmacherów faworyt tego spotkania jest jasny, ale my postanowiliśmy spojrzeć na to wszystko z innej strony.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Jedenastka Goztepe plasuje się na środku tabeli. Tak naprawdę spadek jej już niegroźny, a w walce z najlepszymi nie ma najmniejszych szans. Można powiedzieć, że dla tego zespołu każdy mecz ligowy jest obecnie nieco mniej istotny, niż w normalnych okolicznościach. I tutaj upatrujemy szansę ekipy Rizesporu.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Rizespor przed wtorkowym meczem zajmuje najwyższą lokatę w strefie spadkowej. Jedno zwycięstwo jest na wagę złota i jesteśmy przekonani, że goście zrobią wszystko, by 17 marca pokazać się z możliwie jak najlepszej strony, a najlepiej zdobyć przynajmniej jeden punkt.

Goztepe – Rizespor typy bukmacherskie

Nie ma co ukrywać, że mecze bez publiczności to sytuacja, w której gospodarz nie ma już ogromnego handicapu nad rywalem. Liczymy, że Rizespor będzie chciało to wykorzystać. Tym bardziej, iż Goztepe w ostatnich meczach nie spisuje się najlepiej – trzy porażki z rzędu to bilans, którym z pewnością nie można się chwalić.

W tym meczu może wydarzyć się wiele, łącznie ze zwycięstwem gości. Mimo wszystko, postawiliśmy na nieco mniej ryzykowny typ. Rizespor w ostatnich pięciu spotkaniach tylko raz nie zdobyło przynajmniej jednego gola. We wtorek przynajmniej jedna bramka to minimum.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Goztepe - Rizespor 2 strzeli? TAK 1.60 STS
Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN