Typ dnia – 18 listopada (środa)

Na 18 listopada (środa) mamy typ dnia, który rozgrzewa wielu graczy – Austria vs Norwegia. Czy w tym meczu jeszcze cokolwiek może się zmienić po tym jak ogłoszono kwarantannę dla całej reprezentacji? U wielu bukmacherów kursy lecą na łeb na szyję!

Typ dnia - 18 listopada (środa)
Typ dnia – 18 listopada (środa)

To miał być mecz o awans. I będzie, ale…

Spotkanie Austria – Norwegia przesądzi o tym, kto zajmie pierwsze miejsce w grupie i tym samym awansuje do dywizji A. Dla każdego z tych zespołów to wyśmienita okazja, by udowodnić swoją wartość. Niestety, plany pokrzyżował piłkarzom COVID-19, a raczej… politycy.

Omar Elabdellaoui w sobotę otrzymał pozytywny wynik na obecność koronawirusa i tym samym nie mógł przebywać z resztą zespołu. Izolacja piłkarza nie wystarczyła do uspokojenia rządzących Norwegią, którzy na całą reprezentację nałożyli obowiązkową kwarantannę na 10 dni. Tym samym żaden z piłkarzy z podstawowej kadry nie mógł polecieć na spotkanie z Austrią. Chaos? To w tym przypadku chyba mało powiedziane, a aktualne oferty bukmacherskie odzwierciedlają to najlepiej.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Chyba nie ma sensu w tym przypadku pisać o tym, jak obie drużyny radziły sobie w ostatnim czasie. W dniu 18 listopada nie będzie to miało żadnego znaczenia, bo Norwegia pojedzie bardzo mocno rezerwowym składem, w którym nie zabraknie młodych, nieznanych zawodników. To przeciwko Austrii na 99% nie wystarczy i chyba nikt nie wierzy w to, iż może być inaczej. Aktualny kurs na Skandynawów to ponad 10! To chyba prawdziwy pewniak dnia.

Austria – Norwegia typy bukmacherskie. Prawdziwy pewniak dnia?

Spotkanie Austria – Norwegia miało dostarczyć kibicom emocji i jedną z reprezentacji umieścić w piłkarskiej elicie Europy. Obecnie trudno sądzić tak samo, dlatego w tym meczu inny typ, niż zwycięstwo gospodarzy wydaje się być pozbawiony sensu.

Jak zaprezentują się młodzi Norwegowie w pojedynku z doświadczonymi kolegami po fachu? Na pewno ambicji im nie zabranie, ale historia pokazuje, że to najczęściej nie wystarcza do tego, by wywalczyć korzystny rezultat. Tym bardziej, iż Austria jest w gazie, a jej pięć ostatnich meczów to same zwycięstwa!

Uważamy, że w środowym meczu Austriacy nie będą mieli problemów z pokonaniem rywali. Przeciwko składowi bez podstawowych futbolistów zdobycie tylko jednego czy dwóch goli byłoby swego rodzaju porażką. Awans z przytupem to na pewno znacznie ciekawszy scenariusz.

Co postawić w meczu Austria – Norwegia?

To na pewno nie będzie taki mecz, jakiego wszyscy się spodziewali. Wielu zakładów na starcie Austria – Norwegia już u bukmacherów nie ma, ale nie ma się co raczej spodziewać, by z oferty ta pozycja zniknęła całkowicie.

Jeżeli lubimy grać na bramki, możemy spróbować postawić na brak BTS-u. Austria w ostatnich pięciu meczach straciła zaledwie dwa gole, co jest najlepszym dowodem na to, iż strzelenie jej gola nie jest łatwym zadaniem.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Austria - Norwegia 1/over 2.5 1.63 FORTUNA

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie