Typ dnia – 19 maja (wtorek)

Po raz pierwszy w historii naszego portalu w cyklu Typ dnia pojawi się propozycja z ligi estońskiej. Zobaczcie, co proponujemy w starciu Kuressaare – Nomme Kalju!

Typ dnia - 19 maja (wtorek)
Typ dnia – 19 maja (wtorek)

Liga estońska wraca do gry. Co nas czeka?

Estońska ekstraklasa to kolejne rozgrywki, które pod koniec maja wracają do żywych. Piłka nożna znów zaczyna dostarczać nam emocji i miejmy nadzieję, że tak już pozostanie do samego końca.

Prawdopodobnie wśród was nie ma nikogo, kto kiedykolwiek miałby okazję obejrzeć mecz estońskich rozgrywek na żywo. Nic nie szkodzi, bo przecież kiedyś musi być w końcu ten pierwszy raz. A kto powiedział, że nie najlepiej właśnie dzisiaj?

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Kuressaare – Nomme Kalju typy bukmacherskie

Wybrane przez nas spotkanie to pojedynek Kuressaare – Nomme Kalju. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem są goście i raczej trudno się z tym nie zgodzić. Gdyby nie kurs rzędu 1.20, prawdopodobnie też zdecydowalibyśmy się na „2”. Dlaczego więc ostatecznie padło na BTS?

Uważamy, że gospodarze w tym meczu wcale nie muszą przegrać do zera. W ostatnich pięciu meczach pomiędzy tymi drużynami w większości przypadków BTS pozwalał zarobić. Co ciekawe, często Kuressaare zdobywało więcej niż tylko jednego gola.

Jeżeli wynik spotkania szybko się otworzy, nikt nie będzie miał wyboru i każdy będzie musiał rzucić się do ataku. Kuressaare, by wysoko nie przegrać, a Nomme Kalju, by nie zaliczyć ligowej wpadki już na starcie.

W Estonii dopiero jedna kolejka. Tu wszystko jest możliwe!

W lidze estońskiej przed wybuchem epidemii koronawirusa odbyła się zaledwie jedna kolejka. Trudno mówić tutaj o aktualnej formie, świeżych statystykach i tym podobnych. Pozostaje wierzyć w to, co pokazuje historia, a ta mówi, że w spotkaniu Kuressaare – Nomme Kalju powinni wygrać goście, jednak mecz raczej przyniesie nam gole dla obu stron.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Kuressaare - Nomme Kalju BTS 1.92 FORTUNA

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie