Typ dnia – 2 czerwca (wtorek)

Gotowi na kolejny typ dnia? Na 2 czerwca (wtorek) przygotowaliśmy pewniaka z ligi austriackiej, a dokładniej z meczu Wattens – St.Polten, w którym zwycięstwo może być niemal na wagę złota.

Typ dnia - 2 czerwca (wtorek)
Typ dnia – 2 czerwca (wtorek)

Typy bukmacherskie na Wattens – St.Polten

Liga austriacka wznawia rozgrywki ligowe, a kluby wracają do rzeczywistości. Dla ekip takich jak Wattens czy St.Polten sytuacja w tabeli nie jest najlepsza, ale nadal są w stanie wyjść z niej bez szwanku. Żeby tak się jednak stało, muszą zacząć regularnie wygrywać. Pierwsza okazja na komplet oczek nie mogła być lepsza – pojedynek z inną słabo spisującą się jedenastką.

W Austrii drużyny również dzielone są na spadkowe oraz mistrzowskie. Dzisiaj zajmiemy się tą „gorszą” częścią rozgrywek, co nie znaczy, że z perspektywy typera nie ma na co zwracać uwagi.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Gramy BTS – dlaczego?

Na mecz Wattens – St.Polten wybraliśmy typ, że obie drużyny strzelą. Niektórych może to dziwić, bo mówimy o dwóch naprawdę słabych ofensywach. Warto jednak jednocześnie podkreślić, że i gospodarze, i goście wtorkowego spotkania to najgorsi obrońcy w lidze i 2 czerwca powinno być to na boisku widoczne.

W tym sezonie obie drużyny miały już okazję ze sobą grać i w każdym starciu BTS został pokryty. Nie inaczej powinno być tym razem, tym bardziej, że kluby z końca tabeli muszą zacząć poważnie myśleć o zdobywaniu punktu. A te na pewno lepiej zgarnia się w walce z ekipą z tej samej półki.

Kurs 1.50 – takie też warto grać!

Kursy rzędu 1.50 nie zawsze wyglądają atrakcyjnie na pierwszy rzut oka, ale przy odpowiedniej strategii mogą pomóc w regularnym zarabianiu. Pamiętajcie, że czasem lepiej postawić nieco niższy kurs, ale za to z dość pewnym typem, niż ryzykować dla 10 groszy więcej, a przy tym nie być pewnym tego, co się obstawia.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Wattens - St.Polten BTS 1.50 BETFAN

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Typ dnia – 2 czerwca (wtorek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie