Typ Dnia – 20 kwietnia (poniedziałek)

Co obstawiać 20 kwietnia? Po raz kolejny wybraliśmy dla was spotkanie z ligi, która prawdopodobnie niewielu powie cokolwiek. Znów odwiedzamy Turkmenistan i mamy dla was prawdziwą bukmacherską „perełkę” z ekstraklasy w tym kraju.

Typ Dnia - 20 kwietnia (poniedziałek)
Typ Dnia – 20 kwietnia (poniedziałek)

Co dziś obstawiać? Nasza propozycja na 20 kwietnia

Nie ma sensu nikogo czarować – o lidze rozgrywanej w Turkmenistanie nikt w naszym kraju nie ma zielonego pojęcia. Opierając się na statystykach, można jednak zauważyć, że są to rozgrywki, które charakteryzują się niewielką liczbą goli. O dziwo, bo przecież wiele takich mało znanych lig zazwyczaj obfituje w bramki i to niekoniecznie zdobywane w ładnym stylu.

Zespół Ahal, gospodarz poniedziałkowego spotkania, do tej pory w tym sezonie nie stracił żadnego gola. W dwóch meczach z kolei strzelił ich łącznie aż pięć, co jest ponadprzeciętnym wynikiem w opisywanej lidze. W przypadku gości statystyka to 1 celne trafienie do bramki rywala i dwa gole wpuszczone. Wszystko to w trzech spotkaniach.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Ahal – Sagadam typy bukmacherskie

Posiłkując się liczbami, a także poprzednim sezonem, który oba opisywane kluby zakończyły na wysokich miejscach w TOP 5 całej ligi, można zakładać, że w starciu 20 kwietnia nie padnie wiele goli. Uważamy, że będzie tutaj skromne 1:0 lub niewiele więcej. Według bukmacherów gospodarze są zdecydowanym faworytem i my jak najbardziej skłaniamy się ku podobnej opinii. Właśnie stąd nasza propozycja, by zagrać brak BTS-u: w tym meczu prawdopodobnie padnie jeden gol, maksymalnie dwa.

Nawet gdyby Sagadam miał sprawić niespodziankę, prawdopodobnie po zdobyciu bramki postawi na defensywę i spróbuje się przede wszystkim bronić. W takiej sytuacji typ „BTS? Nie” również może przynieść nam sukces.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Ahal - Sagadam BTS? NIE 1.69 BETFAN

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie