Wczoraj białoruska ekstraklasa pokazała, że nie wszystko jest w niej tak oczywiste, jak wydawałoby się to na pierwszy rzut oka. Dlatego na 20 marca (piątek) postanowiliśmy wybrać równie niebanalny typ dnia. Zobaczcie sami!

Typ Dnia - 20 marca (piątek)
Typ Dnia – 20 marca (piątek)

Liga białoruska typy dnia

Dynamo Mińsk to jedna z ekip z ligi białoruskiej, które wydają się dość znane na arenie międzynarodowej. W piątkowym meczu przeciwko ekipie Rukh Brest to gospodarze są zdecydowanym faworytem. Czwartkowe spotkania za naszą wschodnią granicą pokazały jednak, że nie wszystko da się łatwo przewidzieć.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Rukh Brest to beniaminek najwyższej klasy rozgrywkowej. Do ekstraklasy awansował po naprawdę świetnym sezonie. W pierwszym meczu, i to przeciwko ekipie z Mińska, na pewno będzie chciał pokazać się z możliwie najlepszej strony. Za naszym typem przemawia również fakt, że goście spotkania rozgrywanego 20 marca w minionym sezonie na wyjeździe nie przegrali żadnego meczu.

legalny w Polsce bukmacher Betclic kod promocyjny
Betclic Polska nowy kod promocyjny na rok 2020

Dynamo Mińsk jest faworytem, a więc nie powinno odpuścić i prawdopodobnie strzeli przynajmniej jednego gola. Goście też potrafią zdobywać gole i to przede wszystkim na wyjeździe, dlatego w tym przypadku BTS wydaje się być rozsądnym rozwiązaniem.

Obstawianie z bonusem bez depozytu w STS. Kod promocyjny BETONLINE

Wysoki kurs nie powinien tutaj nikogo zniechęcać. W lidze białoruskiej, szczególnie na początku sezonu, niespodzianki gonią niespodziankę, a więc jest okazja do tego, by zdobyć większe pieniądze, niż normalnie.

Jak widać na naszej stronie, pomimo różnych przeciwności losu, w bukmacherce ciągle jest co obstawiać. Przypominamy, że na www.STS.pl cały czas działa kod promocyjny BETONLINE, dzięki któremu do zgarnięcia jest aż 29 PLN bez depozytu i do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Dinamo Minsk - Rukh Brest BTS 2.14 STS
Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN


poker sts bonus