Typ Dnia – 22 kwietnia (środa)

Mówią wam coś nazwy zespołów jak Kuktosh czy Khujand? Pewnie nie, a to właśnie o tych ekipach będzie dzisiaj mowa. Sprawdźcie nasz typ dnia na 22 kwietnia (środa)!

Typ Dnia - 22 kwietnia (środa)
Typ Dnia – 22 kwietnia (środa)

Tadżykistan na środę. Innej opcji po prostu nie ma!

Nie mamy w świecie futbolu zbyt napiętego kalendarza, dlatego na ten moment trudno jest wybrzydzać. Wybrane przez nas spotkanie Kuktosh – Khujand prawdopodobnie nie wpadłoby nam w oko, gdyby nie fakt, że to jedyny mecz w profesjonalnych ligach rozgrywany 22 kwietnia.

Na co tutaj stawiamy? Przede wszystkim nie na zwycięzcę, bo w Tadżykistanie mamy dopiero trzecią kolejkę i w zasadzie forma każdej z drużyn jest wielką niewiadomą. Tym bardziej, że Kuktosh i Khujand dzieli tylko punkt różnicy, a w tabeli są sąsiadami.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Tutaj padnie sporo goli – over 2.5 to dobra opcja!

Bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo dają drużynie gości, na którą kursy nie przekraczają 1.60. W przypadku gospodarzy zgarnięcie trzech punktów może przynieść typerom spory zysk, gdyż najwyższe notowania na rynku oscylują w granicach 5.00.

Nasz wybór to jednak nie 1X2, a over bramkowy. Skąd właśnie taka decyzja? Statystyki pokazują, że jest spora szansa na to, że właśnie ten scenariusz się sprawdzi. Khujand w dwóch kolejkach zdobył już 5 goli, a stracił aż 4. Najbliższy rywal tej ekipy z kolei w minionym tygodniu wygrał 3:0 z outsiderem o nazwie Istaravshan.

Mecz o 15, trzeba się spieszyć!

Spotkanie z naszego cyklu typerskiego rozpocznie się w środę, 22 kwietnia, o godzinie 15. Jest niewiele czasu na to, by zagrać kupon u bukmachera. Warto zwracać przy tym uwagę na kursy, którym w przypadku tego starcia są naprawdę dynamiczne.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Kuktosh - Khujand Over 2.5 1.58 FORTUNA

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Typ Dnia – 22 kwietnia (środa) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie