Nasz typ dnia powędrował dzisiaj do dalekiej Angoli. Prawdopodobnie nikt z was nie miał jeszcze okazji pograć na rozgrywki w tym kraju. Dzisiaj nadarzy się wam ku temu okazja!

Typ Dnia - 22 marca (niedziela)
Typ Dnia – 22 marca (niedziela)

Pewniak na dzisiaj 22 marca

Nie oczekujcie od nas tego, że przedstawimy wam dokładną historię gier obu zespołów, o których dzisiaj mowa. Mamy do dyspozycji tylko statystyki i na nich opieramy swój typ. Mało kto przypuszczał pewnie, że będzie musiał w tym roku obstawiać angolską ekstraklasę, ale rzeczywistość jest taka, a nie inna i trzeba się do niej dostosować.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Mecze niekoniecznie znanych drużyn, wbrew pozorom, nie są szczególnie trudne do obstawiania. Przekonuje się o tym wiele osób, chociaż trzeba przyznać, że w ostatnim czasie sporą popularnością cieszą się też takie projekty jak Betfan Wirtualne gry czy STS Betgames.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Caala – Sporting de Cabinda typy bukmacherskie

Wybrany przez nas mecz na cykl Typ Dnia na 22 marca (niedziela) to Caala – Sporting de Cabinda. Dlaczego gramy tu na gospodarzy? Liczby jednoznacznie za nimi przemawiają i trudno liczyć, iż będzie tutaj miała miejsce jakakolwiek niespodzianka.

Obie ekipy, które spotkają się w niedzielę, zajmują podobne pozycje w tabeli, jednak między nimi jest aż 6 punktów różnicy. Caala tak naprawdę daleko ma jeszcze do strefy spadkowej, a Sporting de Cabinda – już niekoniecznie.

Typy bukmacherskie na niedzielę (22 marca)

To, co przemawia za postawieniem na „1” to zdecydowanie fakt, że goście zupełnie nie radzą sobie w delegacjach. Do tej pory jeszcze nie wygrali, a w dziewięciu meczach odnotowali aż sześć porażek. Sporting to najgorzej grająca ekipa na wyjazdach i w niedzielę powinno być to widać także na boisku.

Sprawdźcie także inne nasze propozycje na 22 marca. W weekendy nadal sporo się dzieje, chociaż w Europie mamy przestój, natomiast nieco dalej wiele meczów odbywa się bez udziału publiczności.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Caala - Sporting de Cabinda 1 1.72 FORTUNA
Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN


poker sts bonus