Typ Dnia – 22 marca (niedziela)

Nasz typ dnia powędrował dzisiaj do dalekiej Angoli. Prawdopodobnie nikt z was nie miał jeszcze okazji pograć na rozgrywki w tym kraju. Dzisiaj nadarzy się wam ku temu okazja!

Typ Dnia - 22 marca (niedziela)
Typ Dnia – 22 marca (niedziela)

Pewniak na dzisiaj 22 marca

Nie oczekujcie od nas tego, że przedstawimy wam dokładną historię gier obu zespołów, o których dzisiaj mowa. Mamy do dyspozycji tylko statystyki i na nich opieramy swój typ. Mało kto przypuszczał pewnie, że będzie musiał w tym roku obstawiać angolską ekstraklasę, ale rzeczywistość jest taka, a nie inna i trzeba się do niej dostosować.

Mecze niekoniecznie znanych drużyn, wbrew pozorom, nie są szczególnie trudne do obstawiania. Przekonuje się o tym wiele osób, chociaż trzeba przyznać, że w ostatnim czasie sporą popularnością cieszą się też takie projekty jak Betfan Wirtualne gry czy STS Betgames.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Caala – Sporting de Cabinda typy bukmacherskie

Wybrany przez nas mecz na cykl Typ Dnia na 22 marca (niedziela) to Caala – Sporting de Cabinda. Dlaczego gramy tu na gospodarzy? Liczby jednoznacznie za nimi przemawiają i trudno liczyć, iż będzie tutaj miała miejsce jakakolwiek niespodzianka.

Obie ekipy, które spotkają się w niedzielę, zajmują podobne pozycje w tabeli, jednak między nimi jest aż 6 punktów różnicy. Caala tak naprawdę daleko ma jeszcze do strefy spadkowej, a Sporting de Cabinda – już niekoniecznie.

Typy bukmacherskie na niedzielę (22 marca)

To, co przemawia za postawieniem na „1” to zdecydowanie fakt, że goście zupełnie nie radzą sobie w delegacjach. Do tej pory jeszcze nie wygrali, a w dziewięciu meczach odnotowali aż sześć porażek. Sporting to najgorzej grająca ekipa na wyjazdach i w niedzielę powinno być to widać także na boisku.

Sprawdźcie także inne nasze propozycje na 22 marca. W weekendy nadal sporo się dzieje, chociaż w Europie mamy przestój, natomiast nieco dalej wiele meczów odbywa się bez udziału publiczności.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Caala - Sporting de Cabinda 1 1.72 FORTUNA

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Typ Dnia – 22 marca (niedziela) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie