Typ dnia – 22 września (wtorek)

Większość typerów zbroi się już na spotkania eliminacyjne do Ligi Europy, ale my na 22 września (wtorek) mamy typ dnia z zupełnie innych rozgrywek – EFL Cup. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy tym razem!

Typ dnia - 22 września (wtorek)
Typ dnia – 22 września (wtorek)

WBA z porządnym falstartem

Gdyby ktoś miał wskazać najgorzej prezentującą się angielską drużynę ostatnich tygodni, na pewno wielu wskazałoby na WBA. Zespół West Bromu do tej pory nie zdobył punktu w Premier League, a co gorsza stracił aż osiem goli, zdobywając zaledwie dwie.

Mówi się, że WBA to jeden z poważniejszych kandydatów do spadku i patrząc na aktualną formę tej ekipy trudno mieć inne odczucia. Oczywiście, można powiedzieć, iż sezon dopiero się rozkręca, ale w naszym typie na wtorek (22 września) chodzi o formę „tu i teraz”.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Brentford pogromcą ekip z Premier League?

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Bukmacherzy w meczu 1/16 finału EFL Cup, w którym WBA zmierzy się z Brentford faworyzują ekipę gospodarzy. Owszem, gra ona w Premier League, ale czy aktualnie jest w stanie wygrać mecz pucharowy, biorąc pod uwagę, że musi skupić się przede wszystkim na ekstraklasie? Mamy co do tego wątpliwości.

Brentford to nie „no name” z niskich szczebli, a solidna drużyna z Championship, która w tamtym roku miała szansę awansować do ekstraklasy. I chociaż ostatecznie w walce o Premier League musiała uznać wyższość Fulham, na pewno stać ją na wygrywanie z zespołami z angielskiej piłkarskiej elity.

W poprzedniej rundzie EFL Cup otarią Brentfordu padł Southampton, który podobnie jak WBA jeszcze w tym sezonie ligowym nie wygrał i uważany jest za jednego z kandydatów do spadku do Championship. Jest spora szansa na to, by historia się powtórzyła.

WBA – Brentford typy bukmacherskie

Na mecz WBA – Brentford stawiamy na X2, chociaż tym nieco odważniejszym proponujemy zagrać „gołą” 2. Uważamy, że West Brom ma teraz na głowie poważniejsze problemy i nie przystąpi do starcia pucharowego w pełnym składzie. Trzeba też pamiętać, iż rywalem jest solidna ekipa, której niczego nie brakuje do tego, by wygrywać mecze pucharowe.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
WBA - Brentford X2 1.60 BETFAN

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie