Typ dnia – 23 kwietnia (czwartek)

Wszystko wydaje się zmierzać w dobrym kierunku, wkrój†ce ma ruszyć Ekstraklasa oraz Bundesliga. Zanim jednak to nastąpi, zostajemy przy rozgrywkach w Białorusi. Sprawdźcie typ dnia na 23 kwietnia (czwartek)!

Typ dnia - 23 kwietnia (czwartek)
Typ dnia – 23 kwietnia (czwartek)

Mecz rezerw. Co obstawić 23 kwietnia?

Obstawianie spotkań drużyn rezerwowych nie zawsze jest dobrym pomysłem. Tego typu starcia bywają nieprzewidywalne i wystarczy przeanalizować kilka ostatnich kolejek ligi białoruskiej, by potwierdzić tę tezę. Mimo wszystko, w czwartek czeka nas spotkanie lidera, który po prostu nie ma sobie równych.

Dynamo Mińsk 2 jeszcze w tym sezonie nie przegrało – ani u siebie, ani na wyjeździe. Zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli, a ostatnią stratę jakichkolwiek punktów zaliczyło blisko miesiąc temu. Widać, że ekipa ta mocno odstaje sportowo od większości jedenastek w rozgrywkach i trudno z tego nie skorzystać.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Smolevichi B – Dinamo Minsk B typy bukmacherskie

Smolevichi B to jedna z najgorzej spisujących się drużyn przed własną publicznością. Ciekawie w jej przypadku wyglądają również statystyki bramkowe – średnio jest to prawie 5 goli na mecz! O ile trudno będzie opisywanej ekipie postawić się zespołowi z Mińska, jesteśmy przekonani, że statystyk bramkowych po czwartkowym meczu mocno nie popsują.

Gospodarze na pewno będą chcieli zrobić wszystko, by dominującemu w lidze Dynamu pokazać pazur. Nie wygląda to jednak statystycznie zbyt dobrze, tym bardziej, że ostatnie dwa mecze Smolevichi B to dwie porażki.

Mecz już o o godzinie 14. Jest niewiele czasu na obstawianie!

Granie na zwycięstwo Dynama bez żadnego innego wariantu wydaje się być pozbawione sensu. Kurs jest za niski, by dobrze na nim zarobić. Właśnie dlatego proponujemy wam dokładkę w postaci overa bramkowego. Linia 2.5 wydaje się być więcej niż bezpieczna, ale kto chce, może zaryzykować i zdecydować się na nieco wyższą.

Mecz rozpoczyna się przed godziną 15, tak więc jest niewiele czasu na zagranie kuponu!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Smolevichi B - Dinamo Minsk B 2/+2.5 1.45 FORTUNA

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie