Typ dnia – 23 lipca (czwartek)

Przed kolejnym piłkarskim weekendem czeka nas jeszcze niepozorny czwartek (23 lipca), w którym rozegrane zostaną dwa mecze Serie A. W cyklu Typ dnia pod lupę wzięliśmy pojedynek Udinese – Juventus.

Typ dnia - 23 lipca (czwartek)
Typ dnia – 23 lipca (czwartek)

Mistrz ma jeszcze wiele do poprawy

Juventus Turyn ma już zapewniony tytuł mistrza kraju i nie musi już walczyć na boisku o każdą piłkę. Mimo to, gra Starej Damy pozostawia wiele do życzenia i na pewno są tego świadomi nie tylko kibice tej drużyny, ale również i piłkarze. Juve po wznowieniu rozgrywek nie gra tak, jak przez większą część sezonu i widać to bardzo wyraźnie.

W ostatnich pięciu meczach mistrzowie Włoch tylko dwukrotnie nie stracili punktów. Co ciekawe, za każdym razem tracili przynajmniej jednego gola, a zdarzały się nawet dwa czy trzy. Widać, że w defensywie nie wszystko działa tak, jak trzeba i dla Udinese będzie to na pewno spora szansa w ten czwartek.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Gospodarze strzelą gola, ale to Juve wygra?

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Typowanie zwycięzcy meczu Udinese – Juventus może być ciężkie, chociaż nic nie wskazuje na to, by goście mieli stracić komplet „oczek”. Stara Dama to zdecydowany faworyt i co do tego chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości.

Zaznaczmy jednak, że mamy końcówkę sezonu, a Juventus jeszcze będzie miał w tym sezonie o co grać. Mecz z Udinese nie jest dla niego najważniejszy i tutaj niekoniecznie musimy widzieć pełne zaangażowanie na boisku.

Udinese nie jest jeszcze w stu procentach pewne utrzymania, chociaż już tylko prawdziwa katastrofa mogłaby cokolwiek zmienić. Kiedy jednak jest się w takiej, a nie innej sytuacji, nawet najdrobniejsza zmiana dorobku jest na plus i warto o nią walczyć.

BTS, a może coś innego? Udinese – Juventus typy bukmacherskie

W meczu Udinese – Juventus proponujemy typ na BTS. Uważamy, że jedni i drudzy zdobędą tutaj przynajmniej jedną bramkę – Juve, bo mistrzowi inaczej nie wypada oraz gospodarze, bo Starej Damie strzela ostatnio każdy.

Można pójść także w stronę zwycięstwa Juventusu Turyn. Piłkarze tej ekipy, mimo wszystko, powinni poradzić sobie z rywalami, chociaż prawdopodobnie będzie to bardzo wymęczone zwycięstwo.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Udinese - Juventus BTS 1.75 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie