Typ na dzisiaj? Na 23 marca (poniedziałek) przygotowaliśmy pewniaka z ligi, jakiej prawdopodobnie jeszcze nigdy nie obstawialiście. Zobaczcie już teraz naszą bukmacherską perełkę!

Typ Dnia - 23 marca (poniedziałek)
Typ Dnia – 23 marca (poniedziałek)

Mecze do obstawiania 23 marca

Spotkanie Sagaing United – Chin United znajdziecie w ofercie na ekstraklasę z Birmy. Prawdopodobnie nigdy nie mieliście okazji obstawiać tych rozgrywek, ale w tym przypadku nie to jest najważniejsze. Liczy się jedynie to, iż są szanse na zarobek!

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Co trzeba wiedzieć o wybranym przez nas meczu? Na pewno nie będziemy tutaj przedstawiać dogłębnych analiz oraz statystyk, gdyż takich w sieci po prostu nie ma, a jeśli już są – nie ma z nich dużego pożytku. Trudno znaleźć historię spotkań pomiędzy obiema ekipami, ale – na szczęście – w tym przypadku wydają się wystarczać podstawowe informacje.

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Goście poniedziałkowego meczu to beniaminek ligi. Chin United jest jedenastką, która po dziewięciu kolejkach zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie czterech punktów. Już to daje nam do myślenia – ta ekipa po prostu nie radzi sobie w piłkarskiej elicie.

Pewniak dnia na poniedziałek

Chin w delegacji do tej pory zdobyło tylko jeden punkt. Na pięć meczów to zdecydowanie za mało, by straszyć Sagaing United. Gospodarze są pewniakami do zwycięstwa, jednak kurs na samą „1” jest dość niski. Proponujemy zatem pójść w obstawienie pierwszej połowy.

Spodziewamy się, że spotkanie Sagaing United – Chin United będzie jednostronne i od pierwszych minut będzie widać, kto jest lepszy. Jeżeli gospodarze nie będą chcieli zaliczyć wpadki ze słabym outsiderem, powinni już po 45 minutach wyraźnie prowadzić.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Sagaing - Chin Utd. 1 (1. poł.) 1.50 STS
Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN


poker sts bonus