Typ dnia na 23 września nie mógł być inny! Już w ten poniedziałek czeka nas siatkarski pojedynek Polska – Niemcy i to ten mecz postanowiliśmy wziąć pod lupę!

Typ Dnia - 23 września (poniedziałek)
Typ Dnia – 23 września (poniedziałek)

Polska – Niemcy, czyli siatkarski typ dnia

Reprezentacja Polski wypełniła cel numer jeden na ten rok, a więc zdobyła miejsce na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Na pewno siatkarzom z taką świadomością gra się lepiej i na większym luzie. W końcu, teoretycznie, niczego więcej w tym sezonie już się od nich nie wymaga.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Aktualni mistrzowie świata do tej pory nie skupiali wiele uwagi na mistrzostwach Europy, ale każdy wiedział, że mają tę imprezę gdzieś z tyłu głowy. A że traktują ją piekielnie poważnie widać wyraźnie, bo do tej pory w turnieju stracili zaledwie jednego seta.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Gra Biało-Czerwonych z meczu na mecz jest jeszcze lepsza, ale trzeba pamiętać, że najważniejsze mecze dopiero przed nimi. W ćwierćfinale czeka ich starcie z Niemcami i już tutaj może być nieco ciężej, niż w grupie czy 1/8 finału.

Hit na dziś na ME 2019

Mimo wszystko, nasi zachodni sąsiedzi to nie to samo, co takie potęgi jak chociażby Rosja, z którą prawdopodobnie zmierzymy się w półfinale. Na próżno szukać u Niemców wielu młodych gwiazd albo zawodników, którzy byliby lepsi na danej pozycji od jakiegoś siatkarza z orzełkiem na piersi.

To, co warto podkreślić, to fakt, iż Polska do tej pory nie straciła w żadnym wygranym secie więcej niż 20 punktów. To imponujące i pokazujące w jak mocnej formie jest nasza kadra.

Spotkanie z Niemcami może nie należeć do wyjątkowo łatwych, ale mistrzom świata nie powinno to przeszkodzić w tym, by znów nie stracić seta. Kursy u bukmacherów na wynik 3:0 są naprawdę dobre. Szybko mogą spaść w przypadku obstawiania LIVE, dlatego warto jak najszybciej przemyśleć swoją typerską strategię.

Już teraz zobacz, gdzie mecz Polska – Niemcy w siatkówkę!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Polska (-2.5) - Niemcy 1 1.90 STS