Typ dnia – 24 kwietnia (piątek)

Czas na piątek, to jest 24 kwietnia. Jaki typ dnia mamy na początek kolejnego weekendu? Oczywiście, że będzie to coś z białoruskiej ekstraklasy! Sprawdźcie naszą propozycję już teraz!

Typ dnia - 24 kwietnia (piątek)
Typ dnia – 24 kwietnia (piątek)

To nie będzie mecz rewelacji tego sezonu

Jedno można powiedzieć na pewno: wybrane przez nas spotkanie nie będzie starciem na najwyższym szczeblu. Smolevichi do tej pory zgromadziło tylko 3 punkty w pięciu meczach, a Dynamo Minsk – zaledwie 3 „oczka” więcej.

Beniaminek obecnie zajmuje przedostatnie miejsce w białoruskiej ekstraklasie i niewiele wskazuje na to, by jego sytuacja poprawiła się po najbliższym weekendzie. A sytuacja robi się coraz trudniejsza, bo nad strefą spadkową kluby mają już po 5 punktów, czyli zaczynają uciekać tym najsłabszym.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Smolevichi – Dynamo Mińsk typy bukmacherskie na piątek

Dynamo na pewno miało zacząć sezon zupełnie inaczej, ale co już się stało się nieodstanie. Chociaż ekipa ze stolicy ostatnio wygrała, nadal zajmuje dopiero 12. lokatę w klasyfikacji i trudno dziwić się kibicom, którzy nie patrzą na tę sytuację z entuzjazmem.

Piłkarze z Mińska w piątek są faworytami, jednak, naszym zdaniem, istnieją niewielkie szanse na to, by goście wygrali do zera.

Dynamo ma dziurawą obronę – nawet beniaminek może to wykorzystać!

Dynamo dało się poznać jako drużyna, która sporo traci goli na wyjazdach. Do tej pory ekipa ze stolicy dwukrotnie mierzyła się w delegacji i straciła łącznie 4 gole, strzelając zaledwie 2. Statystyka imponująca nie jest i nawet beniaminek nie powinien się jej przestraszyć.

Średnio 3 gole na mecz padają w meczach Dynama Mińsk, a to spora szansa dla Smolevichi. Uważamy, że typ na zwycięstwo do zera nie ma racji bytu. Przypominamy, że w tego typu zakładach wchodzi również bezbramkowy czy każdy inny podział punktów!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Smolevichi - Dynamo Mińsk 2 wygra do zera? NIE 1.48 BETCLIC

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie