Na poniedziałek, czyli 24 lutego, nie można było wybrać do obstawiania innego meczu niż Liverpool – West Ham. Sprawdźcie naszą propozycję na ten pojedynek!

Typ Dnia - 24 lutego (poniedziałek)
Typ Dnia – 24 lutego (poniedziałek)

Liverpool – West Ham pewniak dnia

Liverpool to niekwestionowany lider Premier League, któremu w myślach już chyba wszyscy przekazali złote medale. Trudno się dziwić, że w poniedziałkowym starciu przeciwko słabym Młotom to właśnie The Reds są murowanymi kandydatami do zwycięstwa.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Za podopiecznymi Jurgena Kloppa przemawia w zasadzie wszystko. Aktualna forma, wyniki, pozycja w tabeli, skład. Czy jednak West Ham aby na pewno nie zrobi wszystkiego, by chociaż w pewnym stopniu pokrzyżować plany najlepszej ekipie w kraju?

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Obie ekipy spotkały się nie tak dawno, bo w styczniu i wówczas padł wynik 2:0 dla The Reds. To niewielki rezultat, biorąc pod uwagę, że na papierze obie ekipy dzieli niemalże przepaść. My jednak nie jesteśmy skłonni, by stwierdzić, że w poniedziałek spodziewamy się innego scenariusza.

Dla West Hamu przychodzi okres, w którym trzeba walczyć o każdy punkt, by utrzymać się w lidze. Młoty ostatnio tylko 0:2 przegrały z City, a to nie najgorszy rezultat i w tej kwestii powinien nam przyznać rację każdy.

Typy bukmacherskie na poniedziałek

Warto też wziąć pod lupę ostatnie rezultaty Liverpoolu. Przegrana z Atletico w Champions League i bardzo skromne, wymęczone zwycięstwo z Norwich mogą wskazywać, że Liverpool łapie coś w rodzaju zadyszki.

Lider Premier League wkrótce stoczy ważny bój w pucharze z Chelsea Londyn, a także rewanż w Lidze Mistrzów. Wysokie zwycięstwo z West Hamem nie powinno być więc jakimś wielkim priorytetem.

Oczywiście, nie wydaje nam się, by londyńczycy mieli wygrać z Liverpoolem albo nawet zremisować. Stawiamy na 1 + Under 3.5 Kurs ponad 2 jest więcej niż zachęcający! 🙂

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Liverpool - West Ham 1/Under 3.5 2.16 STS
Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN


poker sts bonus