Typ Dnia – 24 lutego (poniedziałek)

Na poniedziałek, czyli 24 lutego, nie można było wybrać do obstawiania innego meczu niż Liverpool – West Ham. Sprawdźcie naszą propozycję na ten pojedynek!

Typ Dnia - 24 lutego (poniedziałek)
Typ Dnia – 24 lutego (poniedziałek)

Liverpool – West Ham pewniak dnia

Liverpool to niekwestionowany lider Premier League, któremu w myślach już chyba wszyscy przekazali złote medale. Trudno się dziwić, że w poniedziałkowym starciu przeciwko słabym Młotom to właśnie The Reds są murowanymi kandydatami do zwycięstwa.

Za podopiecznymi Jurgena Kloppa przemawia w zasadzie wszystko. Aktualna forma, wyniki, pozycja w tabeli, skład. Czy jednak West Ham aby na pewno nie zrobi wszystkiego, by chociaż w pewnym stopniu pokrzyżować plany najlepszej ekipie w kraju?

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Obie ekipy spotkały się nie tak dawno, bo w styczniu i wówczas padł wynik 2:0 dla The Reds. To niewielki rezultat, biorąc pod uwagę, że na papierze obie ekipy dzieli niemalże przepaść. My jednak nie jesteśmy skłonni, by stwierdzić, że w poniedziałek spodziewamy się innego scenariusza.

Dla West Hamu przychodzi okres, w którym trzeba walczyć o każdy punkt, by utrzymać się w lidze. Młoty ostatnio tylko 0:2 przegrały z City, a to nie najgorszy rezultat i w tej kwestii powinien nam przyznać rację każdy.

Typy bukmacherskie na poniedziałek

Warto też wziąć pod lupę ostatnie rezultaty Liverpoolu. Przegrana z Atletico w Champions League i bardzo skromne, wymęczone zwycięstwo z Norwich mogą wskazywać, że Liverpool łapie coś w rodzaju zadyszki.

Lider Premier League wkrótce stoczy ważny bój w pucharze z Chelsea Londyn, a także rewanż w Lidze Mistrzów. Wysokie zwycięstwo z West Hamem nie powinno być więc jakimś wielkim priorytetem.

Oczywiście, nie wydaje nam się, by londyńczycy mieli wygrać z Liverpoolem albo nawet zremisować. Stawiamy na 1 + Under 3.5 Kurs ponad 2 jest więcej niż zachęcający! 🙂

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Liverpool - West Ham 1/Under 3.5 2.16 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Typ Dnia – 24 lutego (poniedziałek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie