Nikaragua to kraj położony w Ameryce Południowej. Dowiedzieliśmy się o tym przed chwilą, a wszystko przez przygotowany przez nas typ dnia na 25 marca (środa). Zobaczcie naszą propozycję z kursem przekraczającym 1.70!

Typ Dnia - 25 marca (środa)
Typ Dnia – 25 marca (środa)

Nikaragua liga typy bukmacherskie

Ktokolwiek śledzi to, co dzieje się w lidze w Nikaragui? Prawdopodobnie nie, ale aktualna sytuacja na świecie wymusza na wszystkich poszerzenie horyzontów. Kto wie, może da to pozytywne skutki w przyszłości? Na razie za wcześnie, by o tym pisać, chociaż trzeba przyznać, że obstawianie e-sportu oraz granie egzotycznych lig ma swoje dobry strony i wielu typerów wcale źle na tym nie wychodzi.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Sabanas – Diriangen to pojedynek outsidera ligi z liderem. Gospodarze środowej potyczki w ostatnich pięciu meczach zdobyli zaledwie jeden punkt, a łącznie po dziesięciu kolejkach mają oczek zaledwie pięć. Żeby było ciekawiej, jedyną wygraną w lidze do tej pory odnotowali z… Diriangen.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Sabanas – Diriangen jako pewniak dnia

Diriangen do tej pory w sezonie straciło zaledwie trzy bramki. Mimo zajmowania pierwszego miejsca w tabeli, nie może czuć się bezpiecznie – aż dwie ekipy depczą tej jedenastce po piętach. Porażka w środę nie wchodzi w grę, tym bardziej, że trzeba zmazać plamę po poprzedniej potyczce z Sabanas.

Warto skusić się na kurs na zwycięstwo gości. Ponad 1.70 na lidera ligi z chłopcem do bicia w normalnej lidze oznaczałoby niebywałą promocję. Tutaj tak tego określić nie można, ale jest szansa na zysk, więc dlaczego by z niej nie skorzystać?

Statystyki nie mogą się mylić. Faworyt jest w tym przypadku tylko jeden!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Sabanas - Diriangen 2 1.72 FORTUNA
Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN


poker sts bonus