Typ dnia – 25 października (niedziela)

Jaki typ dnia na 25 października (niedziela)? Proponujemy tym razem coś z Ekstraklasy – to nie będzie El Clasico, ale powinno dać zarobić. Sprawdźcie przygotowane na Raków – Stal Mielec typy bukmacherskie!

Typ dnia - 25 października (niedziela)
Typ dnia – 25 października (niedziela)

Raków rewelacją początku sezonu. Jak będzie dalej?

Zespół Rakowa Częstochowa na samym początku sezonu spisuje się iście rewelacyjnie. Mimo że ma mecz mniej od wicelidera, zajmuje pierwsze miejsce w tabeli i to z przewagą dwóch punktów. W niedzielę ta różnica może się jeszcze powiększyć i wszystko wskazuje na to, iż tak właśnie będzie.

Nie wiadomo, jak długo piłkarze z Częstochowy będą radzić sobie w lidze tak dobrze, ale na ten moment nic nie zapowiada jakiegoś kryzysu formy i dlatego nasz pewniak dnia na 25 października to zwycięstwo lidera nad Stalą Mielec.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Raków – Stal Mielec typy bukmacherskie

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Raków nie powinien mięć większych problemów, by poradzić sobie z beniaminkiem ligi. Ekipa z Mielca ostatnio poległa w starciu z Wisłą Kraków aż 0:6, a w ostatnich pięciu meczach odnotowała tylko jedno zwycięstwo i skromny remis – te liczby nie robią wrażenia.

Częstochowianie, mimo że ciągle występujący na stadionie w Bełchatowie, w niedzielę od początku powinni dominować. Wydaje się niemal pewne, iż będą mocno zmotywowani do zdobywania goli i powinni prowadzić już po pierwszych czterdziestu pięciu minutach, a korzystny rezultat utrzymają do ostatniego gwizdka sędziego.

Ekstraklasa na niedzielę. Co obstawić?

W przypadku Ekstraklasy w bardzo wielu spotkaniach można wyłapać wysokie kursy bukmacherskie. Uważamy, że blisko 2.00 na typ 1. połowa/mecz na Raków to bardzo dobry „deal”. Innym może być zagranie na to, że gospodarze wygrają obie połowy. W takim przypadku kurs to już ponad 3.00!

Mecz Raków Częstochowa – Stal Mielec rozpoczyna się 25 października o godzinie 15.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Raków - Stal 2/Over 2.5 1.95 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie