Typ dnia – 26 października (poniedziałek)

Spotkanie Levante – Celta Vigo to pojedynek, który wzięliśmy pod lupę w ofercie na 26 października (poniedziałek). Zobaczcie proponowany przez nas typ dnia!

Typ dnia - 26 października (poniedziałek)
Typ dnia – 26 października (poniedziałek)

Zagrają dwie drużyny w kryzysie

Levante i Celta Vigo to ekipy, które ostatnio nie radza sobie najlepiej. Gospodarze i goście sobotniego spotkania ostatnie trzy pojedynki ligowe przegrali do zera, a łącznie w 11 spotkaniach zgromadzili razem zaledwie 8 punktów.

W spotkaniach bardzo słabych ekip trudno jest wskazać faworyta, chociaż wydaje się, że pewien handicap ma tutaj Celta Vigo i to właśnie na tę drużynę spróbujemy dzisiaj zagrać. Jakie argumenty za nią przemawiają?

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Celta słabo gra na wyjazdach, tylko że jest jedno „ale”

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

O Levante w meczach u siebie niewiele można powiedzieć, bo ta ekipa w tym sezonie zagrała tylko jedno spotkanie na własnym terenie i było to z Realem Madryt. Możemy wziąć pod uwagę inne mecze rozegrane w ostatnim czasie, ale były to przede wszystkim sparingi, które nie do końca oddają formę danej drużyny.

Co do Celty, drużyna nie jest piekielnie mocna, ale z Levante radzi sobie wyjątkowo dobrze i historia jest tutaj zdecydowanie po jej stronie. W ostatnich pięciu pojedynkach z Levante w roli gospodarza tylko raz udało się wygrać, typując „1”. Wszystkie inne wydarzenia to zwycięstwa gości.

Piłkarze Celty Vigo w ostatnich pięciu meczach na wyjazdach trzykrotnie remisowali i dwa razy przegrali. Jak najbardziej widać tutaj szansę na przełamanie – po kursie bliskim 3.00 warto spróbować!

Levante – Celta Vigo typy bukmacherskie

Nasz dzisiejszy typ dnia La Liga to zdecydowanie propozycja dla osób, które lubią zaryzykować. Celta to nie stuprocentowy pewniak, a co najwyżej ekipa, która ma szansę wygrać, a gdy tak się stanie – da nam sporo zarobić.

Levante do tej pory nie przekonuje i formą nie błyszczy. W tym meczu może nie paść dużo goli, a jeżeli ktoś ma wygrać, wydaje się, iż na ten moment większe szanse mają goście.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Levante- Celta Vigo 2 2.96 BETFAN

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie